W środę sparing z Oskarem Przysucha

Mecz sparingowy nr. 7
BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Środa godz. 17.30

Bardzo ciężki tydzień mają nasi piłkarze. W poniedziałek boisko, wtorek siłownia, środa mecz kontrolny, czwartek znowu mordercza siłownia i piątek jeszcze jeden sparing! Ciężka praca ma przynieść efekty w marcu podczas ligowych rozgrywek. W środę zapraszamy na kolejny mecz towarzyski. Nasza Broń zmierzy się z czołowym zespołem czwartej ligi, Oskarem Przysucha. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Nie zagramy w najmocniejszym zestawieniu, bo na chorobę narzeka Kamil Czarnecki, a Przemek Wicik zszedł po ostatnim treningu z grymasem bólu i obaj w środę raczej nie wystąpią. Najbliższy tydzień będzie ważny dla dwóch testowanych zawodników – młodzieżowców. Trener Dariusz Różański chce się przyjrzeć na tle mocniejszego rywala, Adrianowi Kajpustowi (Motor Lublin) i Karolowi Kasprzykowi (Centrum Radom). Czy obaj dołączą, cały czas zostaje znak zapytania, a ostateczną decyzję podejmie szkoleniowiec.

Nie oznacza to, że na tych dwóch graczach zakończy się kompletowanie kadry. Trener Dariusz Różański przyznał, że ma jeszcze furtkę otwartą, bo nie jest wykluczone, że może się pojawić jeszcze zawodnik, którego testować nie trzeba i z marszu byłby wzmocnieniem zespołu.