Wiemy o co gramy i jaki jest cel!

MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI
BROŃ RADOM
Sobota godz. 17
Mecz nr. 1. Gramy o III ligę.


Czas na deser, kulminację tegorocznych rozgrywek. Już w sobotę pierwszy mecz barażowy Broni Radom o awans do trzeciej ligi. W środę rewanż przy N9. Trzymamy kciuki, liczymy, że zespół potwierdzi swoje wysokie umiejętności. W sobotę liczymy też na kibiców, aby w gorącym Mińsku Mazowieckim byli dla drużyny ogromnym oparciem. Szykują się dwa świetne mecze, bo obie ekipy to mistrzowie sezonu w swoich grupach. Mazovia i Broń gotowe są do gry w najmocniejszych składach. Obie drużyny startują od wyniku 0:0, mając 50 procent szans, więc faworyta nie będziemy wskazywać.

O meczu Mazovia – Broń pisaliśmy właściwie cały tydzień. Przypominaliśmy barażowe przygody Broni Radom, bezpośrednie pojedynki z mińskim przeciwnikiem, przybliżaliśmy kadrę Mazovii. Szansę obu zespołów oceniali też dziennikarze. Gdyby spiąć to w jedną całość, to statystyki, indywidualne umiejętności i typowania bukmacherów wskazują na to, że lekkim faworytem będzie Broń. Uważamy, że nie ma co się zapatrywać w przeszłość. Tak jak napisaliśmy we wstępie – obie drużyny to mistrzowie swoich grup, po 11 zawdników zacznie konfrontację od stanu 0:0. Wygra ten, kto w dwumeczu zdobędzie więcej goli.

Nasi piłkarze przed pierwszym meczem mocno się wyciszyli, są bardzo skoncentrowani i zmobilizowani. Wiedzą jaka jest stawka, bo na te barażowe mecze pracowali bardzo ciężko cały rok. Mają o co walczyć, bo za awans otrzymają dość wysokie premie! W takich meczach jak ten w Białobrzegach, czy z Energią w Kozienicach lub z Błonianką, widać było kapitalny charakter drużyny i na to liczymy również w Mińsku.

O godz. 13.30 następuje wyjazd kibiców na ten mecz. Kto się nie zapisał, musi to zrobić jak najszybciej, bo klub otrzymał tylko 100 wejściówek na ten pojedynek i kto pierwszy ten lepszy. Można zapisywać się mailowo poprzez adres planty1926@op.pl lub poprzez fanpage kibiców „Robotniczy KS Broń Radom”.

Tradycyjnie na naszej stronie będzie można śledzić wynik i najważniejsze wydarzenia z tego meczu. Trzymajcie kciuki!
#RazemDlaBroni 

PODOBNE WPISY