Wiktor Kupiec poprowadzi rezerwy

Wiktor Kupiec, dotychczasowy asystent trenera pierwszej drużyny, będzie prowadzić A - klasowe rezerwy. Będzie też swego rodzaju łącznikiem "jedynki", "dwójki" oraz najstarszego zespołu juniorów z 2005. Chodzi przede wszystkim o to, aby skoordynowana była praca trzech naszych zespołów, żeby w najbliższym czasie jak największa liczba wychowanków miała okazje trenować i debiutować w pierwszej drużynie.

W ostatnim czasie drużynę rezerw prowadził Krzysztof Banaszkiewicz, któremu należą się wielkie słowa podziękowania za wykonaną pracę.
Decyzją zarządu nastąpiły zmiany. W zespole rezerw w ostatnim czasie sprawdzani byli Bartłomiej Wójcik, Bartłomiej Woźniak, Egdar Kaczmarczyk, czy też bramkarz Wojciech Ginał. Z czasem wprowadzani będą kolejni gracze.
W poniedziałek gracze drugiego zespołu rozpoczynają przygotowania, a zaczną je od test meczu z zawodnikami testowanymi z roczników 2002-06. Nowy sezon drużyna rezerw formalnie rozpocznie 6 sierpnia od meczu pucharowego z oldbojami Centrum Radom. 20 lub 21 sierpnia w pierwszej kolejce „dwójka” zagra na inaugurację klasy A z MKS Wyśmierzyce, gdzie trenerem jest dobrze znany na Narutowicza 9, Konrad Główka.
Cały czas prowadzony jest nabór do rezerw i ekipy 2005. Więcej informacji udziela trener Wiktor Kupiec pod numerem telefonu 512 296 961.