Witamy Concordię i Wartę

Znamy już dwójkę beniaminków trzeciej ligi grupy I. W przyszłym roku liga liczyć będzie 18 zespołów. Nasza Broń nie jest jeszcze pewna utrzymania, ale liczymy, że zrobi ten mały kroczek już w najbliższy weekend. 
Witamy w gronie trzecioligowców Wartę Sieradz i Concordię Elbląg. Obie drużyny wracają na ten szczebel, z obiema nasza Broń już wcześniej rywalizowała. W Sieradzu jest teraz ładny, zmodernizowany stadion. Concordia z kolei zdominowała rozgrywki warmińsko - mazurskie. 
Czekamy jeszcze na dwójkę beniaminków. W grupie podlaskiej IV ligi najbliżej jest Olimpia Zambrów. Na drugim miejscu jest Ruch Wysokie Mazowieckie, a ŁKS Łomża po porażce w ostatni weekend chyba stgracił szanse na awans. 
Kto wygra na Mazowszu? Tradycyjnie rozstrzygną baraże. W grupie II już wcześniej udział w barażach zapewnił sobie MKS Piaseczno. Z kolei w grupie I liderem jest Ząbkovia Ząbki, ale szanse ma jeszcze Wisła II Płock oraz Mławianka. 
Z trzecią ligą żegnają się na obecną chwilę Wissa Szczuczyn, Sokół Aleksandrów Łódzki, Mamry Giżycko i Znicz Biała Piska.

 

PODOBNE WPISY