Broń:
  Młodziński - Cichoń, W.Kupiec, Kośmicki, Ubożak (46 Jarząbek)- Kozubek, Sałek, Czarnecki, Rdzanek (46 Ziętek) - Ciupiński (88 Chudziński), Teboah (67 Dziubiński).

Concordia: Kula - Adamski, Grzywiński, Pater, Kukułka - Potocki, Juszkiewicz Szymczak, Wrzesiński - Zaor, Wolan.

Poniżej zapis relacji na żywo.

(Piłkarze obu drużyn od 20 minut są na boisku i prowadzą rozgrzewkę. Widać wielką koncentrację na twarzach naszych piłkarzy. Do meczu zostało 10 minut.
1 minuta rozpoczął się mecz
4 min. rzut rożny dla Broni i golllllllllllllllll Wojciech Kupiec 1:0 !!!!
8 min. rzut rożny dla gości jednak wychodzimy z kontrą uderza Kozubek ale broni bramkarz
10 min. pojedynek jeden na jeden wygrywa Paweł Młodzińśki
11 min.
Teboah uderza nad poprzeczką
15 min. mądra gra Broni pierwszy kwadrans meczu za nami
16 min. Młodziński wykazuje się wspanailym wyczuciem i grą na przepolu
19 min. rzut rożny dla Broni
22 min. drugi pod rząd rzut wolny dla Broni po uderzeniu Wojciecha Kupca rzut rożny
24 min. kontra Broni zatrzymana faulem przez gości, rzut wolny po uderzeniu Cichonia broni bramkarz Concordi
28 min. widać wielkie zaangażowanie w grze piłkarzy z Plant
30 min. rzut wolny dla spadkowicza z 2 ligi, dobrą interwncja popisuje się Młodziński
31 min.
wszystkim wydawało się, ze będzie rzur karny dla Broni na Danielu Ciupińskim… sędzia pokazał tym czasem żółtą kartkę naszemu napastnikowi
34 min. niecelnie uderza na naszą bramkę zawodnik gości
36 min. Daniel Ciupiński z 10 metrów obok bramki uderza
37 min. Czarnecki otrzymuje żółtą kartkę i jest rzut rożny dla gości, pike wybija na połowę gości Kośmicki
39 min. z rzutu wolnego nad bramkę pzrenosi futbolówkę piłkarz gości
41 min. wielka determinacja naszych piłkarzy i widac serce do gry
44 min. niestety 1:1 gol stracony z rzutu wolnego bardzo przypadkowa bramka
45 min. koniec pierwszej polowy

Rozpoczęła się druga połowa

47 min. Concordia ruszyła bardzo zdeterminowana
48 min. rzut wolny dla gości po nim rzut rożny … piłkę chwyta Młodziński
52 min. Teboah uderza obok bramki gości
53 min. golllllllllll Dariusz Kozubek uderza z 12 metrów nie do obrony jest 2:1 dla Broni !!!!
57 min. piłkarz gości uderza obok bramki Młodzińskiego
59 min. rzut wolny dla Broni ale obok bramki uderza Sałek
63 min. rzut wolny dla Broni uderza Ciupiński obrońca gości wybija piłkę
67 min. Teboah kontuzjowany schodzi i wchodzi za niego Dziubiński
70 min. ewidentnie faulowany Daniel Ciupiński w polu karnym czemu milczy gwizdek sędziego ….
75 min. Ciupiński faulowany rzut wolny dla Broni ale Kośmicki niecelnie
80 min. Broń się cofnęła dwie bardzo dobre interwencje Młodzińskiego
82 min. faulowany Jarząbek
85 min. rzut rożny dla gości i wspaniała interwencja Młodzińskiego
87 min. rzut wolny dla gości
89 min. rzut rożny dla Broni kontra gości i pojedynek jeden na jeden wygrywa Młodziński
90 min. sędzia doliczył 3 minuty gry
90 min. + 2 min. rzut rożny dla gości i pewna interwencja Młodzińskiego
90 min. + 3 min. koniec meczu BROŃ wygrała 2:1 z Concordią . Gratulacje dla wszystkich piłkarzy i trenera Artura Kupca.