Wygrana z Gryfem Policzna

Broń Radom - Gryf Policzna 4:2 (3:2)
Bramki: Bojek 2, Nogaj, Jakubczyk,
Broń: Przytuła (Bochniewski) - Jakubczyk, (Jedynak), Góźdź, Kencel, Wieczorek (Dobosz), Węglicki, Nobis, Sobolewski, Nogaj, Popiel, Bojek, Aziz
Zawodnicy którzy mniej grali w sobotę z Nidą Pińczów, wspomogli w niedzielę popołudniu juniorów, w pojedynku z A-klasowym Gryfem Policzna. Całkiem niedawno z tym samym Gryfem Broń męczyła się w Pucharze Polski.

FOTOGALERIA RADOMSPORT.PL TUTAJ
Czytajw rozwinięciu

– Popołudniu spadł śnieg i mieliśmy trudne warunki do grania. Tym bardziej cieszy fakt, że chłopcy pobiegali i obyło się bez większych kontuzji – mówi trener Broni, Dariusz Różański.
0:2 dla gości było już po 15 minutach. Nasza defensywa źle zaczęła ten mecz, ale potem jeszcze przed przerwą drużyna strzeliła trzy bramki. Nasi gracze górowali przede wszystkim pod kątem wytrzymałości i w drugiej połowie mieli sporą przewagę. Wynik mógł być jeszcze wyższy.
W środę o godz. 19 nasi piłkarze zagrają z Centrum Radom.