Wyniki 14 kolejki. Sporo bramek w Białobrzegach

Za nami 14 kolejka. Bardzo dobra i szczęśliwa dla Broni. Nasz zespół nadal jest na 10 miejscu, ale przewaga nad strefą spadkową rośnie, a i bilans do czołówki maleje. Naszej drużynie przydałaby się seria spotkań, bo po dobrym spotkaniu przychodzi słabsze, lub bardziej pechowe i tabela dla Broni stoi w miejscu. Mecz z Polonią dał nam jednak sporo powodów do optymizmu.
Ciekawie było na innych boiskach. Aż 10 bramek zobaczyli kibice w Białobrzegach. Pilica przegrała z rezerwami Jagiellonii aż 2:8. Białobrzeżanie przegrali trzeci mecz z rzędu, a rozmiary porażki na pewno są zaskoczeniem.
Drużyny z dołu tabeli punktują i nikt nie pogodził się z miejscem w strefie spadkowej. Sokół urwał punkty Lechii, Błonianka wygrała drugi mecz z rzędu, a Wikielec w 90 minucie urwał punkty liderowi.
Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.

Broń Radom – Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Pilica Białobrzegi – Jagiellonia II Białystok 2:8 (1:3)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów  0:0,
Znicz Biała Piska – Ursus Warszawa 1:3 (1:1),
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (2:0),
Mamry Giżycko – Błonianka Błonie 1:3 (0:0),
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice 0:3 (0:0),
ŁKS II Łódź – Wissa Szczuczyn 6:1 (3:1),
GKS Wikielec – Legionovia Legionowo 1:1 (0:1),

KS Kutno pauzował.

W następnej piętnastej kolejce, 23-24 października. Świt – Pilica (sobota, godzina 14), Błonianka – Broń (sobota, godzina 14), Wissa – Wikielec (sobota, 13), Unia – ŁKS II (sobota, 12), Polonia – Pelikan (sobota, 17), Jagiellonia II – Mamry (niedziela, 12), Ursus – Legia II (sobota, 14), Sokół – Znicz (sobota, 14), Kutno – Lechia (sobota, 12), Legionovia pauzuje.  

PODOBNE WPISY