Wyniki juniorów

Dwa zwycięstwa, remis i porażka to sobotnie osiągnięcia naszych juniorskich drużyn.  Jutro ostatni mecz tego weekendu.

BROŃ RADOM 98- CHMAPION PIONKI 2:0
Drużyna Roberta Rogali pokonała najgorxniejszego rywala w swojej lidze i  nadal nie straciła nawet punktu, stając się zdecydowanym faworytem swojej grupy.

BROŃ 96- LEGION RADOM 2:4

To był najtrudniejszy mecz drużyny rocznika 1996 w debiutanckim sezonie w lidze mazowieckiej. Legion jest jedną z najlpeszych drużyn tej ligi. Zaczęło się źle- po pierwszej połowie Broniarze przegrywali 0:2. Niedługo po przerwie Kuba Niewiadomski zdobył dwa gole i zrobiło się 2:2. Niestety, później dwa gole strzelili rywale i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

BROŃ 95 – WISŁA PŁOCK 2:0

Po serii kilku porażek, podopieczni Dariusza Różańskiego w pewny sposób pokonali Wisłę Płock.

JUNIOR URSYNÓW- BROŃ 93 1:1

Drużyna juniorów starszych, bez zawodników powołanych do meczu III lgi z Sokołem, zremisowała na Ursynowie.

Jutro o godz.11.00 juniorzy rocznika 1994 podejmują Varsowię Warszawa.