Wysoka frekwencja (zdjęcia)

Trzecioligowi piłkarze Broni rozpoczęli przygotowania do nnowego sezonu. Na pierwszych zajęciach było ponad 30 zawodników, ale spora część z nich to nasz juniorski zespół. Wśród trenujących pojawiła się trójka graczy spoza Broni.
ZDJĘCIA Z TRENINGU TUTAJ

Zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, na treningu pojawili się dwaj gracze Mszczonowianki Mszczonów, Kacper Bargieł i Łukasz Pakos. Trenował również Kamil Szczepański. Ostatnio był zawodnikiem Hutnika Warszawa, ale to ciekawy gracz mający na swoim koncie występy w Amice Wronki, „młodym” Lechu Poznań. Jest on radomianem, Występował w Juniorze Radom między innymi z Arkiem Chudzińskim, czy Adrianem Ziętkiem.
Prawdopodobnie w najbliższych meczach sparingowych pojawiać się będą pojedynczy testowani piłkarze. Wielkich zmian nie będzie, bo drużyna potrzebuje korekt, a nie rewolucji. Ze starego składu ubyło trzech graczy, Georghe Teboh, Badji Kourou i Arkadiusz Oziewicz. Reszta zameldowała się na treningu. Może się jednak zdarzyć, że ktoś odejdzie z zespołu.  

W piątek jeszcze jeden trening na „sztucznej”, a pd poniedziałku drużyna będzie spotykać się dwa razy dziennie przez 10 dni. W międzyczasie rozegra trzy mecze kontrolne, wszystkie na wyjazdach, w sobotę z Juventą Starachowice, w środę z Żyrardowianką Żyrardów, a 21 lipca w sobotę z Pilicą Bioałobrzegi w Suchej.

zdjęcia wkróce

PODOBNE WPISY