z Centrum na Staszicu

Centrum Radom - BROŃ RADOM
Środa, godz. 19
Boisko przy LO Staszica, ul. 11 listopada w Radomiu.

Piłkarze Broni Radom w najbliższą środę rozegrają ostatni mecz kontrolny w tym roku. Na boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. 11 listopada zagrają z czołowym zespołem klasy A, Centrum Radom. Zespół rywala prowadzi dobrze znany na Narutowicza 9, trener Robert Rogala.

Nasz zespół podobnie jak w pojedynku z Oskarem, zagra w odmłodzonym składzie. W drużynie trenerów Konrada Główki i Tomasza Dziubińskiego zagrają też Paweł Maciejczak oraz Patryk Gil (obaj Oskar, ale Maciejczak jest zawodnikiem Broni na wypozyczeniu).

Być może pojawią się jeszcze jacyś nowi zawodnicy, ale tego na obecną chwilę nie wiemy. Nie wiedzą tego również trenerzy, bo przecież nie wiadomo, kto od stycznia odpowiedzialny będzie za budowę kadry trzecioligowego zespołu. Póki co zapraszamy naostatni sparingowy mecz, a potem będziemy informować o tym, który trener jest bliski podpisania umowy z naszym klubem.

W ostatnich sparingach z Centrum Radom bywało różnie, choć trzeba przyznać, że to rywal zrobił postępy. Po wynikach 10:1, 5:0, 5:1, ostatnio Broń wygrała tylko 4:2.

PODOBNE WPISY