Z Mazowszem w osłabionym składzie

BROŃ RADOM - MAZOWSZE GRÓJEC
Środa, godzina 16

Mimo siarczystego mrozu w środę nasi piłkarze po raz kolejny wybiegną na boisko, aby rozegrać mecz kontrolny. Broń podejmie wicelidera, IV ligi, grójeckie Mazowsze. Ze względu na drobne urazy nie zobaczymy w tym spotkaniu Marcina Kośmickiego i Pawła Młodzińskiego.

Mazowsze, to już praktycznie odwieczny sparingowy rywal. Jak dotąd wszystkie pojedynki w ostatnich latach wygrywała. Broń. W ekipie rywala zobaczymy w akcji, Arka Kościelniaka, który jest do Mazowsza wypożyczony. 

W naszym zespole nie zagrają już juniorzy z rocznika 1994, natomiast z rocznika 1993 być może wystąpi jedynie Michał Marczak. W bramce na zmienę z Wojtkiem Molędą zagra Sebastian Michałek. Paweł Młodziński ma stłuczone kolano i musi nieco odpocząć. Nie wystąpi Marcin Kośmicki, który znów narzeka na ścięgno Achillesa i nie będzie ryzykować, aby kontuzja się pogłębiła.

Cały czas pod znakiem zapytania stoi transfer do naszego klubu, dwóch czarnoskróych zawodników, Noheema i Kourou. Ich dokumenty doszły co prawda do klubu, ale nie są one jeszcze w całości, aby można było zakontraktować graczy. Pozostałe mają się pojawić do końca tygodnia. Jeśli ich nie będzie, trener Artur Kupiec będzie szukał dalej nowych graczy.

PODOBNE WPISY