Zapowiedź 25 kolejki


Bardzo mało czasu mieli kibice na ochłonięcie po wielu emocjach weekendu , a już w środę kolejne mecze i kolejne emocje. Wszystkie mecze 25 kolejki zostaną rozegrane w środę o godz.17.00.
Pogoń Siedlce – Ceramika Opoczno (2:0) – Jesienią oba gole strzelił Jacek Kosmalski, teraz też będzie chyba musiał wziąć na siebie odpowiedzialność za grę, by nadrobić straty z Przedborza. Ceramika powtarza sytuację z jesieni- po dobrym starcie, druga część rundy jest gorsza, a największą bolączką stała się skuteczność- opocznianie od czterech meczów nie strzelili gola.

Warta Sieradz- MKS Kutno (0:1)
– Kutno ma dobrą passę- nie przegrało sześciu kolejnych meczów, ostatnio w każdym meczu zdobywa gola Rafał Jankowski, ale Warta pokazał już w meczu z Bronią, że będzie do końca walczyć o utrzymanie.

Concordia Piotrków Tryb. – Radomiak (0:0)- Concordia w sobotę wysoko pokonała Narew, Radomiak przegrał wygrany mecz i od czterech spotkań nie odniósł zwycięstwa. Ponadto w dwóch następnych meczach wystąpi bez kapitana- Marcina Sikorskiego, który otrzymał dziesiątą żółtą kartkę w sezonie. Mimo problemów „ zielonych”, inny wynik niż ich wygrana będzie kolejną sensacją sezonu.

Legionovia Legionowo – Włókniarz Zelów ( 2:0) – Pojedynek sąsiadów w tabeli i drużyn, które w ostatniej kolejce pokazały charakter- Legionovia, grając siedemdziesiąt minut w dziesiątkę zdołała wyrównać w Ursusie, Włókniarz wygrał, mimo, że przegrywał już 0:2. Obie drużyny szukają jeszcze kilku punktów potrzebnych do utrzymania i mecz pomiędzy nimi powinien dać wiele emocji. Legionovia bez Ziąbskiego, ukaranego czerwoną kartką.

Ursus Warszawa- Sokół Aleksandrów Łódzki (1:3) – Sokół, podobnie jak Legionovia i Włókniarz, muszą postawić kropkę nad „i” w zapewnieniu utrzymania. Ursus ma o wiele dalszą drogę, ale gra u siebie. Czy będzie wykonywał szósty rzut karny u siebie?

KP Piaseczno- UKS SMS Łódź (1:2)
– W Piasecznie spotkają się dwie młode, bardzo ambitne ( o czym przekonała się chociażby Broń) drużyny, które walczą o utrzymanie. Broń przegrała serię czterech kolejnych zwycięstw z Piaseczna, SMS będzie pewnie chciał pójść za ciosem i pozbawić KP kolejnych punktów. W drużynie gospodarzy nie zagra Daniel Złoch, ukarany czerwoną kartką w ostatniej minucie meczu w Kozienicach ( dyskusje z sędzią)

Narew Ostrołęka- Pilica Przedbórz ( 1:1) – Pilica jeszcze nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe i mecz w Ostrołęce będzie największą szansą na zmazanie zera po stronie wyjazdowych wygranych. W Narwi ostatnio wystąpiło sześciu juniorów i stąd wysoka porażka, piąta z rzędu.

 

PODOBNE WPISY