Zapraszamy na kurs pomocy przedmedycznej

Broń Radom to obecnie kilkanaście zespołów na różnych szczeblach i w różnych wiekowych. Największą bolączką klubu jest zapewnienie opieki medycznej na meczach ligowych. Jeśli nałożą się terminy w kilku grupach młodzieżowych, to jest to bardzo duży kłopot, bo trzeba wówczas zatrudniać z zewnatrz, lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Koszty są bardzo duże, ale już wkrótce sytuacja może się zmienić. Radomski Okręgowy Związek Piłki Noznej w porozumieniu ZDZ, będą organizować specjalny kurs pomocy przedmedycznej. Osoba, która ukończy taki kurs, będzie mogła stanowić opiekę medyczną na meczach grup młodzieżowych.
Nasz klub poszukuje chętnych osób, które chciałyby być delegowane z Broni na taki kurs. Dla klubu byłaby to spora pomoc i oszczędność.

CZYTAJ W ROZWINIĘCIU

Pierwszy termin kursu zaplanowano na 10 października 2015 roku.Już teraz czekamy na zgłoszenia osób, które chciałyby pomóc Broni. Można zgłaszać się telefonicznie pod numerem 48/385-10-01 lub osobiście w siedzibie klubu pod trybuną A stadionu przy ul. Narutowicza 9. Zgłoszenia można przysyłać drogą elektroniczną pod adres klub@bronradom.pl

PODOBNE WPISY