Zapraszamy po bilety i karnety
Już od dziś można kupić karnety i bilety na jesienne zmagania Broni Radom. W środę nasz zespół podejmuje Wartę Sieradz. Kto nie widział Broni w ostatnim czasie, to będzie miał okazję oklaskiwać zupełnie nową Broń. Piłkarze zapewniają, że zagrają w środę jeszcze lepiej niż z Huraganem w Wołominie. INFORMACJE O BILETACH W DALSZEJ CZĘŚCI NEWSA!

Od poniedziałku w sprzedaży będą też karnety na całą rundę jesienną.

Bilety tak jak poprzednio będą w cenie 10 zł i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 12 pod opieką osoby dorosłej wchodzą za darmo. Również panie mają darmowe wejściówki na mecze Broni. Trzeba jednak zgłosić się do kasy z numerem PESEL, aby został wydany bilet zerowy.

Od poniedziałku w kasach stadionu będzie można kupić karnet na rundę jesienną w cenie 80 zł. Obejmuje on 9 spotkań ligowych oraz ewentualny PP jeśli zagramy na własnym obiekcie. Bilety i karnety rozprowadzane będą w kasach stadionu wponiedziałek i wtorek w godz. 17-20 oraz w środę od godz. 15.30. Osoby, które posiadają karnety z poprzedniego sezonu, mogą zgłosić się do kasy, aby „doładować elektronicznie” karnet. Nie trzeba wyrabiać nowego.

PODOBNE WPISY