Broń rozpoczęła w następującym składzie: Molęda - Ziętek, Kośmicki , Boguś, Cichoń - Kościelniak, Bawor, Sałek, Rdzanek - Kocon, Ciupiński

0:1 - 6 min. Ciupiński
0:2 - 26min. Kośmicki
1:2 - 67 Bator
Więcej o meczu - wieczorem

16.20- do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut. Mecz cieszy się na razie bardzo małym zainteresowaniem widzów. Broń będzie grać dzis przeciw „pasom” – w takich strojach ( biało- czerwone pasy) występują dzis gospodarze)

Dzisiejszy  mecz prowadzi Sławomir Gierczak,
Przed meczem mała uroczystość- wręczenie pamiątkowych  medali za awans Zorzy do klasy okręgo

2 min- Kościelniak traci piłkę w polu karnym
4 min- Molęda broni w sytuacji sam na sam
6min- 1:0 dla Broni- gola strzela Ciupiński – dobija piłkę wybitą przez bramkarza
8 min. Broń cały czas atakuje
12 min – strzał Koconia głową łapie bramkarz
14 – 40 metrowy rajd Cichonia kończy się necelnym podaniem
15- strzał Cieślika ponad bramką
16 – wolny dla Broni- obrończy wybijają na róg
17- Kośmicki strzela tuż obok bramki
18 – w ostatniej sekundzie obrońca wybiaj piłkę Ciupińskiemu, który znalazłby się sam na sam z bramkarzem
21 – strzał gospodarzy z wolnego z 35 metrów łapie Molęda, za chwilę piękny strzał Cichonia z trudem wybija bramkarz Zorzy
25- bardzo ładan akcja Bronio, Kościelniak dośrodkowuje, zabrakło nogi, która wpechnęłaby piłkę do bramki
256 – 0:2 – Kośmicki z wolnego z prawej strony- piłka przeleciała po całym polu karnym, minęli się z nią wszyscy , lącznie z bramkarzem
27- w starciu z piłkarzem gospodarzy ucierpiał Molęda, na szczęście może kontynuować grę
29 – Molęda znów faulowany
32- wolny dla Broni z 20 metrów, wybijają obrońcy, kolejne dośrodkowanie także wybite z pola karnego
33- bardzo dobrą interwencją popisuje się bramkarz Zorzy, po chwili Cichoń niecelnie z daleka. Od kilku minut piłka nie opuszcza połowy gospodarzy
36- strzał Kościelniaka tuż obok bramki
40 – Sałek z 18 metrów, róg dla Broni
44 – znów Sałek – strzał na zdobycie punktów z kopnięcia w rugby
45- piłka pierwszy raz od kilkunastu minut trafiła na pole karne Broni
koniec pierwszej połowy – Broń spokojną grą prowadzi 2:0

Druga połowa bez Ciupińskiego, Kośmickiego,  i Kościelniaka, na boisku pojawia  Rogala, W. Kupiec, Cieślik

17.30 – początek drugiej połowy
47 – akcja Zorzy , strzał daleko od bramki
49- róg dla Zorzy, piąstkuje Molęda, gospodarze ambitnie atakują
52- ładna dwójkowa akcja Bawora i Rogali, odbitą przez obronców piłkę stzrela tuż nad bramką Cieślik
53- tym razem Rdzanek w pełnym biegu niewiele od bramki
59- Molęda przecina groźne prostopadłe podanie.
61-Boguś z wolnego gorźnie dośrodkowuje tuż przed bramką
63- Ziętek mija trzech piłakrzy , wpda w pole karne, niestety, nikt nie doszedł do jego podania. Broń cały czas na połowie gospodarzy
67- dwie bardzo dobre akcja Marcina Ziętkadryblującego z łatwością gospodarzy
68- gol dla Zorzy po bardzo ładnej akcji. Za Cichonia wchodzi Zieliński
71- Zorza po zdobyciu gola zaczęła atakować
72 – Rogala z woleja z 5 metrów trafia w nogi bramkarza, za chwilę głową strzela w poprzeczkę