Kędzierski posędziuje z Hutą

Piotr Kędzierski z Wydziału Sędziowskiego Płock poprowadzi mecz III ligi pomiędzy Bronią Radom a Hutnikiem Warszawa.
Źródło: gazeta.pl/radom

Piotr Kędzierski jest tegorocznym debiutantem wśród arbitrów III ligi w grupie łódzko-mazowieckiej. Sędzia z Płocka prowadził już mecze z udziałem Broni i Hutnika. Obie drużyny nie zdobyły w tych pojedynkach ani bramki ani punktów

Zawodnicy klubu z Plant przegrali w Rzgowie z beniaminkiem miejscową Zawiszą 0:1. Najpierw w 54. minucie występujący w obecnie w Radomiaku, Brazylijczyk Leandro nie wykorzystał rzutu karnego, by w 81. minucie popisać się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Natomiast Hutnik uległ na wyjeździe MKS-owi Kutno 0:3, ale od 48. Minuty, grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Michała Złotkowskiego.