Bardzo dobry sparing naszej drużyny (FOTO)

Bardzo dobre spotkanie w Tomaszowie Mazowieckim rozegrali nasi piłkarze. Przez ponad godzinę to Broń przeważała, stwarzała sobie groźniejsze sytuacje pobdramkowe, a między 70 i 80 minutą nasza drużyna po prostych błędach straciła trzy gole.
Trzeba jednak usprawiedliwić zespół, bo błędy w meczach sparingowych, w eksperymentalnym ustawieniu, w dodatku młodym graczom, mają prawo się zdarzyć.

FOTOGALERIA TUTAJ
wideo wkrótce

W 8 minucie Aziz uderzył z dystansu, z 16 metrów, ale piłka przeszła obok słupka.
Potem dwie bardzo dobre okazje mieli gospodarze. Dwukrotnie przy rzutach wolnych zakotłowało się pod naszym polem karnym i na szczęście Lechia nie wykorzystała okazji.
W 22 min. Egipcjanin Aziz miał świetną okazję. Znalazł się w sytuacji sam na sam i minimalnie spudłował. Chwilę później z dystansu uderzył Damian Sałek, piłka szła w samo okienko, ale bramkarz gospodarzy wybił futbolówkę.
W 39 minucie uderzał Lesniewski, piłkę odbił golkiper Lechii, ale dobił dobrze ustawiony Przemek Nogaj.
Tuż po przerwie dwie dobre interwencje zaliczył Mateusz Bochniewski. W 50 minucie Michał Bojek podwyższył rezultat.
Za chwilę mogło być 3:0, bo Patryk Węglicki trafił do siatki, ale był minimalnie na spalonym. Potem jednak seria prostych błędów sprawiła, że to Lechia wyszła na prowadzenie. Nasz zespół pokazał charakter, nie poddał się i w 80 minucie wychodzącego na czystą pozycję Michała Bojka, sfaulowali obrońcy. Rzut karny na gola zamienił Piotr Nowosielski. Co ciekawe w 83 i 85 minucie groźnie na bramkę miejscowych strzelali Michał Bojek i Emil Więcek.
Broń zebrała sporo pochwał. Były trener naszego zespołu. Grzegorz Dziubek, również dobrze ocenił naszą drużynę.