Bardzo ważny mecz juniorów starszych

Broń 94/95 Radom – Agrykola Warszawa, g.16.00

Bardzo ważny mecz zagrają dzisiaj juniorzy starsi, podejmując dzisiaj w zaległym spotkaniu Agrykolę Warszawa. To jeden z głównych rywali do awansu do makroregionalnej ligi juniorów starszych. Zapraszamy kibiców na ten mecz o sześć punktów.

 

Nasi juniorzy starsi bardzo dobrze radzą sobie wiosną. Odnieśli komplet czterech zwycięstw i z 37 punktami są na pierwszym miejscu w tabeli. Należy podkreślić, że oprócz jednego zawodnika jest to drużyna złożona z zawodników rocznika 1995. Ponadto trzech piłkarzy tego rocznika regularnie gra w drużynie seniorów i trener Różański może z nich korzystać w bardzo ograniczony sposób.
Stawką rozgrywek w których zostało raptem dziewięć drużyn (dwie awansowały do ligi makrororegionalnej po rundzie jesiennej, trzy inne wycofały się z gry) jest awans do makroregionalnej ligi juniorów starszych rocznika 1995/96 w przyszłej rundzie.
Agrykola jest głównym rywalem Broni w walce o awans. Zajmuje czwarte miejsce i ma pięć punktów mniej od Broni. W czołówce jest także Dolcan Ząbki, który ma trzy punkty mniej niż Broń, ale i dwa mecze więcej oraz Beniaminek Radom, który ze względu na problemy kadrowe nie liczy się w rywalizacji.

PODOBNE WPISY