Bilety i karnety w piątek

W rundzie wiosennej fani Broni mogą wchodzić na mecze za okazaniem karnetu. W cenie 70 zł od piątku można kupić wejściówke na wszystkie wiosenne mecze naszej drużyny. Bilety normalne i ulgowe dostępne będą w piątek i sobotę w naszych kasach. Na tym nie koniec nowości.

Na razie na wiosnę wprowadzone zostana karnety w cenie 70 zł. Obejmują osiem ligowych spotkań + ewentualne mecze Pucharu Polski, które zagramy przed własną publicznością. Być może od następnego sezonu przygotowane zostaną karnety ulgowe dla młodzieży i uczniów. 
Posiadanie karnetów ma dużą zaletę, bo nie trzeba stać w kolejkach, jest też tańszy wstęp na mecze. Karnety można kupić na trybunę A lub B na konkretne miejsce.

Bilety na poszczególne mecze będą w sprzedaży w piątek w godz. 16-20 i sobotę od godz. 13 w kasie od strony Narutowicza. tam będzie też można kupic karnety.
Z kolei kasa od strony Parku czynna będzie w sobotę od godz. 14.30 (tam karnetów w sprzedaży nie będzie). Ceny biletów 10 i 5 zł. Dzieci do lat 12 oraz kobiety wchodzą gratis, ale podobnie jak jesienią musza z numerem PESEL zgłosić się do kasy po tak zwany bilet darmowy, aby przejść przez bramkę.

Nowością na meczy będzie…piwo:) tak, tak – niskoprocentowe do 3,5 proc zawartości alkoholu będzie można napić się podczas meczu Broni. Będzie również punkt małej gastronomii, a kibice szykują punkt z klubowymi pamiątkami i gadżetami.
ZAPRASZAMY JUŻ W PIĄTEK PO BILETY I KARNETY