Broń 1999: Fantastyczny charakter

Ekstraliga juniorów 1999
ESCOLA VARSOVIA - BROŃ RADOM 1:2 (1:2)
Bramki: Jedynak 13, Piskorz 30 z karnego.
Broń: Bochniewski - Piskorz, Góźdź, Kutyła, Wieczorek, Sokół, Nobis, Jedynak (75 Adamczyk), Sobolewski (65 Kołtunowicz), Gilewski (75 Muc), Winsztal (75 M. Popiel).
Nasi juniorzy po raz kolejny wiosną pokazali wielką klasę i duże umiejętność. Drużyna wygrała na wyjeździe z ciężkim przeciwnikiem i pokazała wspaniały charakter. Warto dodać, że escola wiosną nie przegrała. Broń jest liderem tej ligi.
Był to bardzo dramatyczny mecz. W 30 minucie rzut karny dla Broni i czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy. Pięć minut później Nobis otrzymał drugą żółtą kartę i siły się wyrównały. Pierwsza bramka dla Broni padła po ładnej akcji Nobisa i Jedynaka, ten ostatni ładnie uderzył w długi róg.

- Walka nieustępliwość cechowały naszą drużynę. Gospodarze bardzo wysoko zawiesili nam poprzeczkę. Dobrzy technicznie, a nasi chłopcy świetnie się bronili. Bardzo dobrze zagrał nasz bramkarz Bochniewski. Było bardzo cięzko o komplet punktów, ale cieszymy się, że wygraliśmy - powiedział nam trener Dariusz Różański.

PODOBNE WPISY