Broń 2007 Ustronie podsumowuje jesień

To była bardzo udana runda jesienna dla Broni III rocznika 2007, czyli zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Mindę na Ustroniu. Chłopcy w ostatniej kolejce zremisowali 4:4 z AS Radomiak. Po wysokiej wygranej 8:2 z Powałą Taczów kolejna wygrana
z Czwórką 11:4, następnie wygrana po ciężkim meczu z Juniorem Radom 2:1. Czwarta kolejka z As Radomiak została przełożona ze względu na fatalne warunki pogodowe, kolejny przeciwnik Sokół Przytyk i wysoka wygrana Broniarzy 10:0. W meczu z AS Radomiak chłopaki w strugach deszczu przy niskiej temperaturze zremisowali wyjazdowe spotkanie 4:4 w meczu pełnym emocji.
- Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0 by w drugiej doprowadzić do wyniku 3:4. Dwie sytuacje sam na sam, których nie wykorzystaliśmy zemściły się i Radomiak strzela na 4:4 z rzutu rożnego, po czym sędzia spotkania kończy mecz. Choć czujemy niedosyt to wynik spotkania daje nam pierwsze miejsce w grupie po pierwszej rundzie. Chłopakom należą się słowa uznania za wytrwałość wolę walki i charakter, kolejny raz udowodniliśmy, że warto grać do końca pomimo niekorzystnego wyniku - relacjonuje nam trener Piotr Minda.
Chłopców z Ustronia zachęcamy do trenowania w Broni Radom

PODOBNE WPISY