BROŃ CUP dla Broni

W niedzielę 8 stycznia piłkarze trenera Ireneusza Gorczycy odnieśli zwycięstwo w turnieju halowym.Druga drużyna radomskiej Broni też stanęła na podium na najniższym miejscu. W finale pokonali Juniora Radom 3:2 po dramatycznym meczu. Najlepszym zawodnikiem Broń Cup 2012 został Damian Machajek (BROŃ), nalepszym bramkarzem został Kacper Kozicki (BROŃ), królem strzelców został Bartosz Zaręba (JUNIOR). Więcej:

Młodzi piłkarze grali przy głośnym dopingu 20 osobowej grupy kibiców Broni. Nagrody wręczyli prezes klubu Broń pan Artur Piechowicz i przewodniczący rady miasta pan Dariusz Wójcik, który ufundował nagrody. Wszyscy uczestnicy turnieju chwalili zawody. Bardzo dobrze zawody poprowadził sędzia pan Artur Czerwiec.