Ciekawe doświadczenie w Sulejówku (FOTO)

BROŃ RADOM - DOLCAN ZĄBKI
Sobota godz. 11, mecz 45 min.
VICTORIA SULEJÓWEK - BROŃ RADOM
Sobota godz. 12, mecz 45 min.

W sobotę nasi piłkarze wyjeżdżają do podwarszawskiego Sulejówka, gdzie wezmą udział w tak zwanym trójmeczu. Nasz zespół zagra w sumie jeden mecz z dwoma przeciwnikami. To ciekawe doświadczenie, w którym trener Grzegorz Dziubek będzie chciał przetestować kilka rozwiązań tamtycznych i nowych zawodników.

CZYTAJ DALEJ...
FOTOGALERIA Z PIĄTKOWEGO TRENINGU TUTAJ

Obaj rywale wydają się być dla Broni bardzo atrakcyjni. Dolcan miewa swoje problemy, to to cały czas aktualnie pierwszoligowy zespół. Z kolei Victoria Sulejówek jest wiceliderm czwartej ligi. W barwach tej drużyny grają byli piłkarze Broni, Wojciech Gorczyca i Wiktor Lach. Ten ostatni leczy kontuzję.

Do ligowej inauguracji pozostał jeszcze tylko miesiąc. O ile sama gra i wyniki sparingów nie wyglądają tak źle, to kształt kadry na razie jest daleki od ideału. Podczas sobotnich dwóch meczów ma się pojawić dwóch nowych zawodników, ale jak już się pojawią, to o tym napiszemy.
Z Bronią trenuje nadal środkowy obrońca z Ukrainy, Władysław Terentjew (ostatnio ŁKS Łódź). W sobotę wyjaśni się też sytuacja Michała Dobkowskiego (KS Konstancin), który był testowany przez Broń podczas meczu z Lewartem Lubartów. Zawodnik ma waźną umowę z poprzednim klubem i żeby zagrać w Broni musi ją rozwiązać.

Indywidualnie trenuje już Bartosz Krukowski i być może w przyszłym tygodniu wystąpi już w sparingu.

WYNIKI SOBOTNICH MECZÓW Z UDZIAŁEM BRONI BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA ŻYWO NA NASZEJ STRONIE

PODOBNE WPISY