Dariusz Różański o meczu z Prochem

W piatkowy wieczór nasz zespół pokonał 2:0 w sparingowym spotkaniu Proch Pionki. Tradycyjnie zapytaliśmy trenera Broni,Dariusza Różańskiego o komentarz pomeczowy:
Dariusz Różański, trener Broni: - Dużo szybkich,w dobrym tempie i konstruktywnych akcji w I połowie meczu.Skuteczność w dużym stopniu do poprawy. Cieszy fakt,że stworzyliśmy tu wiele sytuacji bramkowych, lecz z wykończeniem było na bakier.15-20min.drugiej połowy na niezłym poziomie, lecz dalej wkradła się nonszalancja, szukanie "kwadratowych jaj". Zbyt wiele złych decyzji spowodowało, że wkradł się chaos i niepotrzebny bałagan. Gra obronna na niezłym poziomie,coraz lepiej wygląda kwestia poprawnego ustawienia i współpracy między formacjami. Ważne,że nie ma poważnych urazów, po niedyspozycji zdrowotnej wrócił K.Czarnecki, który zrobił trening biegowy, a z grą nie było sensu ryzykować. Nieobecny był D. Machajek, który przeszedł dzisiaj zabieg stomatologiczny. Z kolei T.Oparcik po absencji w tym tygodniu trenował dziś z juniorami. Karol Kasprzyk choć lekko przeziębiony zagrał dziś II połowę i potwierdził swoją przydatność do drużyny. W przyszłym tygodniu chcemy zacząć trenować już na bocznym boisku z trawą naturalną,oby warunki pogodowe na to pozwoliły.