Derby dla Broni

RADOMIAK RADOM- BROŃ 96/97 RADOM 2:6 (0:2)

Bramki dla Broni: Janik 2, Więcek 2, Stefański 2.

Broń: Przytuła - Kosela, Kupiec, Trojanowski, Kasperek, Więcek, Oparcik (80 Kowaliński), Janik (70 Stankowski), Stefański (80 Sońta), Kozicki (75 Mąkosa), Gregorek (55 Sokołowski).

Wysokie zwycięstwo odnieśli w derbowym meczu nasi juniorzy starsi, pokonując na stadionie pry Struga Radomiaka 6:2. Pierwszy gol padł już w pierwszej minucie meczu. Druga bramka - na zakończenie pierwszej połowy po pięknym strzale Janika bezpośrednio z rzutu wolnego. W drugiej połowie Broń zdobyła trzy bramki w ciągu 8 minut i było " po meczu". Dopiero przy stanie 0:5 gospodarze strrzelili gola, później jeszcze obie drużyny strzeliły po jednej bramce i juniorskie derby zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem Broni. Warto podkreślić, że w ciągu całego meczu na boisku panowała atmosfera fair- play.