Ferie spędzone z Bronią były wyjątkowe!

W tym tygodniu nasi zawodnicy uczestniczyli w treningach zimowych. Jak co roku treningi na Broni cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, również zawodników z innych klubów. Pod okiem Trenerów Mariusza Lisa oraz Tomasza Kołodziejczyka, chłopcy rozwijali swoje umiejętności piłkarskie, uczestniczyli w zajęciach na siłowni, mieli okazję poznać tajniki zapasów i zmierzyć się w miniturnieju tenisa stołowego oraz spróbować swoich sił w tańcu.
Szersza relalcja uczestników w rozwinięciu, a fotogaleria na facebooku AKADEMII

Wszystkie aktywności, my rodzice, mogliśmy obserwować w fotorelacjach udostępnianych przez trenerów, za co bardzo dziękujemy 
Chłopcy rozpoczynali zajęcia codziennie o 8.00 treningiem i kończyli również treningiem o godzinie 15.00. Początkowo planowane były wszystkie treningi na zewnętrznej murawie, jednakże pogoda nie sprzyjała, dlatego też treningi przeniesiono pod słynny radomski złoty sufit, czyli na salę MOSIR. Tam mieli okazję spotkać gwiazdy radomskiej koszykówki Hydrotrack.
W między czasie trenerzy dbali, by ich podopiecznie nie nudzili się i nie chodzili głodni 
Codziennie chłopcy mieli zapewniony pyszny obiad, świeże owoce, ciastka, wodę, ciepłą herbatkę malinową.
Co działo się w tym tygodniu?
 Poniedziałek – chłopcy wraz z Trenerami wybrali się na siłownię ESFIT, gdzie pod okiem instruktorów odbyli intensywny trening fitness. Oczywiście największym powodzeniem cieszyły się sztangi i hantle, czym cięższe tym lepsze. Po powrocie do klubu zajęcia plastyczne – i tu konkurs na najlepszą pracę  – portret Trenera 
Wtorek –  po porannym treningu trenerzy zabrali chłopców na trening zapaśniczy. Chłopcy poznali tajniki tego sportu, nauczyli się kilku chwytów i rzutów, które mieli okazję wypróbować na swoich trenerach  Tym razem mieli wyjątkową okazje trenować pod okiem dwukrotnego srebrnego medalisty Mistrzostw Polski Seniorów, zapaśnika stylu klasyczneg,  – Łukasza Fafińskiego.
Środa – poranny trening, a popołudniu zajęcia taneczne, tym razem na parkiecie królował  hip hop. Zajęcia prowadzone przez instruktorkę tańca. Okazało się, że nasi chłopcy mają wyjątkowe poczucie rytmu 
Czwartek – w tym dniu zajęcia dodatkowe  – tenis stołowy. Chłopcy rozegrali mini turniej – było dużo radości, zabawy i uśmiechu.
Piątek – ostatni dzień jak zwykle rozpoczęty porannym treningiem, a po obiedzie niespodzianka. Wycieczka do RCS – to była wyjątkowa okazja, aby zwiedzić ten nowy obiekt sportowy, z przewodnikiem, który pokazał chłopcom miejsca, których większość osób nie zobaczy nigdy.
Mieli okazje zobaczyć trening drużyny żeńskiej siatkówki E.Leclerck Moya Radomka Radom.
Każdy uczestnik na zakończenie treningów, otrzymał zasłużony medal, wręczony osobiście przez Prezesa Klubu Broń Radom Roberta Wicika oraz Prezesa MOSiR Radom Grzegorza Jandułę.
Przy tej okazji składamy ogromne podziękowania Prezesowi MOSiR Radom za udostępnienie obiektów sportowych dla naszych chłopców, oraz Prezesowi Robertowi Wicikowi za umożliwienie corocznej organizacji treningów zimowych z klubem Broń Radom.
Największe podziękowania składamy na ręce naszych trenerów: Mariusza Lisa i Tomasza Kołodziejczyka, za profesjonalną organizację i prowadzenie treningów, opiekę nad dziećmi.
To był doskonały tydzień spędzony po okiem fachowców – BRAK NUDY – to recepta na udane ferie z klubem Broń Radom.
Załączamy fotorelację z minionego tygodnia, oraz link (dla wytrwałych 1 GB!) do wszystkich zdjęć, które nie zmieściły się w facebookowej galerii
https://we.tl/t-jq12X4LU6V

PODOBNE WPISY