Głosujemy na naszych!

Telefony w dłoń - GŁOSUJEMY NA BROŃ!!!
Broń Radom Drużyną Roku, Marek Chudziński Najpopularniejszym Nauczycielem, Artur Kupiec - najpopularniejszym Trenerem, Kamil Czarnecki - Sportowcem, a Filip Brzeziński - Talentem Roku - to jest możliwe. W 24 Plebiscycie Sportowym "Echa Dnia" nominowani są przedstawiciele naszego klubu. JESZCZE RAZ Zachęcamy do wspierania, głosowania i pomagania naszemu klubowi!!!Puchar Polski na szczeblu okręgu, walka o czołowe lokaty i powrót do trzeciej ligi, skłoniły kapitułę do tego, aby wyróżnić przedstawicieli Broni w 24 Plabiscycie. W przeszłości w gronie sportowców triumfował Paweł Młodziński, a w gronie trenerów już raz zwyciężył Artur Kupiec.

Na trenerów i sportowców głosujemy za pomocą kuponów z „Echa Dnia” , klików na echodnia.eu/radomskie, poprzez Facebook oraz wysyłając SMS. Głosujemy za pomocą klików na echodnia.eu/radomskie, poprzez Facebook oraz SMS.
W kategorii Drużyna Roku (Amatorzy) nominowana jest BROŃ RADOM. Z kolei Marek Chudziński kierownik naszego klubu został nominowany w kategorii Nauczyciel Wychowania Fizycznego!!! ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

Jak głosujemy?

Kamil Czarnecki
Broń Radom, piłka nożna. Ma 28 lat. Najlepszy strzelec zespołu
Głosuj na niego wysyłając SMS pod numer 72355 o treści: ar.3
GŁOSUJEMY RÓWNIEŻ TUTAJ

Artur Kupiec
Broń Radom, piłka nożna. Ma 45 lat.
Głosuj na niego wysyłając SMS pod numer 72355 o treści: ta.9
GŁOSUJEMY RÓWNIEŻ TUTAJ

Filip Brzeziński
Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom, piłka nożna. Ma 15 lat. Niedawno udanie zaliczył testy w angielskim Evertonie
Głosuj na niego wysyłając SMS pod numer 72355 o treści at.7
GŁOSUJEMY RÓWNIEŻ TUTAJ

DRUŻYNA ROKU
Broń Radom

piłka nożna
Najwyżej sklasyfikowany zespół amatorów z Radomia. Zwycięzca tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Zespół pod wodzą trenera Artura Kupca aspiruje w tym sezonie do awansu do trzeciej ligi.
Głosuj, wysyłając SMS pod numer 72355 o treści dra.6
GŁOSUJEMY RÓWNIEŻ
TUTAJ

NAUCZYCIEL ROKU
Marek Chudziński

XII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu, z klasami sportowymi
Piąte miejsce w Polsce w mistrzostwach szkół gimnazjalnych. Jego drużyna piłkarska wygrała też turniej Braci Czachorów. Prywatnie jest kierownikiem drużyny Broni Radom.
Głosuj, wysyłając SMS pod numer 72355 o treści nra.2
Głosujemy również TUTAJ

PODOBNE WPISY