Głowa do góry, gramy o zwycięstwo

BROŃ RADOM - WARTA SIERADZ
Sobota godz. 19

Kiedy dostaje się taki cios, jak ten w środę z Energią, to ciężko się podnieść. Są jednak i pozytywy tego wszystkiego. Broń może skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych. Cały czas mamy szansę na to, aby zająć miejsce w pierwszej trójce. Piłkarze mogą powalczyć o premie meczowe i co najważniejsze o kontrakty na następny sezon. W sobotę pojedynek z Wartą i liczymy na komplet punktów.

W środę nasz zespół odpadł z pucharowych rozgrywek. Wynik nie jest pocieszający, pewnym pozytywem jest gra młodych chłopaków, którzy dostali szansę. Emil Więcek, Przemysław Wicik, Piotr Stefański, czy debiutujący w bramce Sebastian Przytuła spisali się bardzo dobrze. Trener Tomasz Dziubiński przyznał, że młodzież musi zdobywać doświadczenie i ogrywać się już pod kątem następnego sezonu. Właśnie w takich meczach PP mogą dotać szansę bez konsekwencji.

Z Wartą do tej pory bywało różnie. Jesienią w Sieradzu nasz zespół zagrał świetny mecz i wygrał 2:0. Miło by było jeszcze raz zobaczyć tak zaangażowaną Broń jak w tamtym meczu. 

Nasz zespół zagra jedynie bez Bartka Krukowskiego, któruy pauzuje za nadmiar kartek. Po kontuzji wrócił już Dominik Leśniewski, ale raczej nie wystąpi w pełnym wymiarze czasowym.

– Będą dwie, może trzy zmiany w skłądzie wyjściowym. Rozmawiałem z piłkarzami i wierzę, że zmotywują się na końcówkę sezonu. Mamy o co grać i mamy wiele do stracenia – mówi trener Tomasz Dziubiński.

Trzymamy kciuki i mocno wierzymy za Broń. Zapraszamy kibiców na ten mecz.

O GODZ. 18.45 ROZPOCZNIEMY RELACJĘ NA ŻYWO Z TEGO POJEDYNKU