Gramy w Sielance

BROŃ RADOM - HAPOEL KATAMON JERUSAL 0 : 2.

Bramki:?????  1,???  30
Broń: Młodziński (46 Przytuła) - Jakubczyk, Krukowski, Sala, Dobosz (46 Wicik), Leśniewski (46 Nogaj), Oziewicz (46 Więcek), Sałek (46 Kumoch), Bojek (46 Bartosiak), Nowosielski (65 Czarnecki), Czarnecki (46 Książek).

Już w pierwszej minucie po rozegraniu rzutu rożnego, trochę zagubiona nasza obrona zostawiła zawodnika Hapoelu na piatym metrze i ten wbił piłkę do siatki. Po stracie gola, to Broń przejęła inicjatywę i rozgrywała momenami bardzo dobre spotkanie. W 3 minucie Piotr Nowosielski uderzył tuż nad poprzeczką, a w 7 minucie po ładnym dograniu piłki, Nowosielski z 15 metrów uderzył tuż obok słupka. W 15 minucie Arek Oziewicz z rzutu wolnego minimalnie przestrzelił.
W 20 minucie świetną akcję mieli rywale z Izraela, ale swietną paradą popisał się Paweł Młodziński.
W 30 minucie po stracie piłki w środku pola przez Czarneckiego, zawodnik gości przebiegł z piłką chyba 30 metrów, ograł rzech naszych zawodników i uderzył nie do obrony.
Do przerwy widać było przewagę w umiejęnościach piłkarskich zawodników z Jerozolimy, ale na ich tle Broń prezentowała się bardzo solidnie.
W 65 min po strzale Bartosiaka, rywale wybili piłkę z linii bramkowej. Chwilę później w dogodnej okazji przestrzelił Bartek Krukowski.
Wkrótce więcej informacji 

PODOBNE WPISY