Inni też zaczęli

Nie tylko Broń rozpoczęła treningi przed wiosennymi meczami. Za dwa miesiące znane będą już wyniki pierwszej wiosennej kolejki ( o ile nie nastąpi jakiś zimowy kataklizm) i niemal wszystkie drużyny wznowiły już zajęcia. Przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o losach rywali.
Radomiak Radom– Nowym trenerem został Armin Tomala, dotychczasowy asystent Dariusza Dźwigały. Na testy do Bałtyku Gdynia udał się bramkarz Piotr Banasiak. Ze sparingów z liderem III ligi wycofały się drużyny z ekstraklasy: ŁKS i Widzew. Radomiak zaczyna zajęcia w czwartek .

MKS Kutno– Na pierwszym treningu nie widać było wiele zmian personalnych. Z drużyną nie trenują dwaj piłkarze wypożyczeni z Widzewa, którzy mają wrócić do macierzystego klubu, toczą się także pertrakacje nad transferem z Legii Dawida Dzięgielewskiego, który był wypożyczony na rundę do Kutna.

Orzeł Wierzbica – Eksodusu piłkarzy ciąg dalszy. Wprawdzie w Wierzbicy zostaną Mateusz Domański i Maciej Sikorski, ale listę opuszczających Orła powiększyli: Andriej Małyk, Łukasz Szymoniak, Krzysztof Trela. Mateusz Dziubek trenuje w MKS Kluczbork.  W sumie beniaminka opuści prawdopodobnie 11 piłkarzy. Do Wierzbicy ma wrócić z wypożyczenia Michał Kocon.

Omega Kleszczów– Omega w najbliższą sobotę zagra z pierwszą drużyną Widzewa.

KP Piaseczno– Start Piaseczna w wiosennych rozgrywkach stał pod znakiem zapytania, ostatecznie udało się zdobyć środki na start, ale klub zdążyło opuścić już wielu piłkarzy. Trener Bartosz Kobza przeszedł do KS Warka, z nim prawdopodobnie trzech piłkarzy. Daniel Złoch ma trafić do Ursusa, jeszcze kilku innych do klubów niższych lig.

Włókniarz Zelów– Tutaj też chyba będzie więcej osłabieni niż wzmocnień. W Bałtyku Gdynia trenuje Uche Obi, bramkarzem Pawłem Wiśniewskim interesują się kluby I ligi, a prezes klubu zapowiada, że z powodów finansowych trudno będzie o wzmocnienia.
Legionovia Legionowo- Tu chyba następują największe roszady- zrezygnowano z czterech zawodników ( w tym z Uwadizu) i prawdopodobnie na tym nie koniec, Marcin Rawski trenuje w Bytovii. Na treningu pojawiło się pięciu tajemniczych nowych zawodników.

Sokół Aleksandrów Łódzki– W Aleksandrowie liczą na wzmocnienia z drużyny młodej ekstraklasy Widzewa, z którym Sokół podpisał umowę o współpracy.

Narew Ostrołęka
– Pogodzona ze spadkiem Narew stara się utrzymywać dotychczasowy skład, szukając równowagi finansowej i przygotowując do gry w niższej lidze i powrót do czasów świetności. Na razie Narew wygrała halowy turniej o puchar wójta gminy Rzekuń.

PODOBNE WPISY