Jechać i wrócić w dobrym humorze!

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI - BROŃ RADOM
Niedziela godz. 13
Stadion przy Alei Mokronoskich 3 w Grodzisku


Bardzo ważne spotkanie czeka naszych piłkarzy na zakończenie rundy jesiennej. Od rezultatu pojedynku będzie zależeć z jakimi nastrojami udamy się na zimową przerwę. Najgorszy scenariusz przewiduje n awet pięć punktów straty do Pilicy...w najlepszym przypadku możemy być nawet liderem. Nie można jednak patrzeć na innych - trzeba patrzeć na siebie, wygrać i już zacząć mysleć o zimowych przygotowaniach.

Pogoń to mistrz ubiegłego w IV lidze mazowieckiej, w grupie północnej. Drużyna bezapelacyjnie najlepsza w rozgrywkach, obeszła się smakiem i musiała przez barażową wpadkę z Victorią Sulejówek zostać w IV lidze. Zdecydowanie mistrz ligi powinien awansować, ale nie będziemy już do tego wracać.

Latem w Pogoni doszło do kilku zmian. Między innymi pojawił się nowy trener, Mateusz Miłoszewski. Po 14 kolejkach Pogoń zajmuej 8 lokatę, ma 9 pkt straty do lidera. Teoretycznie można wysnuć wniosek, że grodziczanie nie są tak silni jak w poprzednim sezonie. Prawda jest jednak taka, że to nadal jest bardzo mocna drużyna, ale szczęście wyraźnie się odwróciło od Pogoni i zespół zaliczył kilka wpadek.

– Czeka nas walka z bardzo trudnym przeciwnikiem i wiemy, że będzie walka z obu stron. Myamy jednak świadomość, że porażka trochę popsuje nam zimowe urlopy, a wygrana pozwoli nam na przerwę udać się w lepszych nastrojach. Zrobimy wzystko, aby zgarnąć komplet punktów – mówi trener Broni, Artur Kupiec.

Nasz zespół na mecz uda się w najsilniejszym składzie. W piątek na treningu, szkoleniowiec miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt też nie pauzuje za kartki. Z naszych informacji wynika, że również gospodarze nie mają większych problemów kadrowych i oba zespoły wystawią na mecz najmocniejsze działa. Jeśli chodzi o Broń, liczymy na poprawy gry w defensywie. W ostatnim meczu co prawda gola nie straciliśmy, ale wcześniej było z tym sporo problemów. Z kolei w ofensywie gra wygląda obiecująco…regularnie w ostatnich ligowych meczach Broń zdobywa trzy gole i liczymy, że podtrzyma formę.

W maju 2016 roku Broń rozegrała ostatnim mecz z Pogonią w Grodziku i wygrała 1:0. Wówczas zespół zagrał niezwykle ambitnie i zaciekle. Liczymy na powtórkę.

W niedzielę od godz. 13 jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to przeprowadzimy relację live z Grodziska Maz.

PODOBNE WPISY