Juniorzy grają dalej

ZODIAK SUCHA - BROŃ 1994 RADOM 2:3 (1:1).
Gole dla Broni: A. Prasek, Pawelec, Pirosz.

W meczu drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego, nasi juniorzy sprawili dużą niespodziankę i pokonali grającego w klasie okręgowej Zodiaka Sucha.

W ekipie Zodiaka zagrało trzech byłych zawodników naszego klubu, Arkadiusz Chudziński, Paweł Kocon i Wojciech Jagodziński. Ten ostatni przed przerwą zdobył gola dla miejscowych na 1:0. Z powodu kontuzji nie wystąpił trener tej ekipy, Robert Rogala, również były gracz Broni.

Jeszcze w 90 minucie juniorzy Broni prowadzili 2:1, kiedy to padło wyrównanie i zapowiadało się, że dojdzie do rzutów karnych. Kilkadziesiąt sekund później akcję zespołu zakończył strzałem Pirosz i nasza młodzież cieszyła się z awansu do kolejnej rundy.

W środę o godz. 17.30 juniorzy starsi z rocznika 1993 zagrają w Pucharze Polski z Jodłą Jedlnia. Tak więc pozornie będą mieli oni łatwiejsze zadanie do wykonania. Zapraszamy kibiców na Narutowicza, na mecz.