Kadra powoli się zamyka

Trener Dariusz Różański w czwartkowy wieczór tryskał już humorem i przyznał, że trochę kamień spadł mu z serca. Wszyscy piłkarze podpisali umowy z klubem. Kadra będzie o wiele liczniejsza niż w poprzedniej rundzie i być może jeszcze zajdą jakieś drobne zmiany. Z drużyną trenuje Arkadiusz Oziewicz, a do Orła Wierzbica odchodzi bramkarz - Norbert Wnukowski.

– Cieszę się, że te rozmowy zarządu z piłkarzami już się zakończyły i wytworzyła się fajna atmosfera. Pozostaje nam tylko cieżko pracować i grać. Zadowolony jestem, bo kadra będzie liczniejsza. czeka nas bardzo długa runda – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

W naszej drużynie zostają wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu, poza Adrianem Dziubińskim, Waijem Bouchnibą, Wiktorem Kupcem, a także zawodnikami spoza Radomia (Kimura, Szyszka, Ligienza, Kominiak). Powrócili do zespołu Broni: Bartosz Krukowski, Przemysław Nogaj, Bartłomiej Książek, Cezary Zieliński, Tomasz Bartosiak, Sebastian Przytuła.
W Broni trenował ostatnio Norbert Wnukowski, ale zagra on w Orle Wierzbica. Po krótkim okresie treningowym, do Powiślanki Lipsko powrócił Krzysztof Bańcerowski. Z naszą drużyną trenuje Arkadiusz Oziewicz (ostatnio Pilica). Jeśli uda mu się pogodzić obowiązki zawodowe z treningami, to prawdopodobnie będzie grać w Broni.

Nowych umów nie podpisali jeszcze Jakub Kumoch (z powodu choroby) i Emil Więcek (z powodu kontuzji).
Kadra jest już niemal gotowa, ale nie jest zamknięta. W sobotę mecz ze Spartakusem Daleszyce, który zapowiemy w piatek w oddzielnej informacji.