Klasa A. Męczarnie z KS Potworów

Klasa A (zaległy mecz)
BROŃ II RADOM - KS POTWORÓW 3:1 (1:0)
Bramki: Jończyk 34, Wójcik 59, Grudzień 68 - Pietraszewski 72
Broń II: Małecki (75 Tuzimek) - Marzec, Jagieła (46 Oparcik), Warych, Kiełbasa (46 Grudzień), Głowacki, Świerczek, Kielak (46 Wójcik), Jończyk (60 Lis), Goljasz (65 Wójcicki), Śliwiński (60 Chełstowski).
W środowy wieczór rozgrywany jest zaległy mecz klasy A. Wynik naszych rezerw będziemy podawać na bieżąco. Nasz zespół wyszedł na to spotkanie w bardzo mocnym składzie, z siedmioma zawodnikami z trzecioligowej kadry.
Warto wymienić "Broniarskie" akcenty w ekipie Potworowa. Trenerem jest Wojciech Gędaj, a w defensywie wystąpili Michał Aleksandruk i Ireneusz Głogowski. Cała trójka kiedyś grała w Broni.

Bardzo długo się męczyła Broń II z przeciwnikiem. Najpierw nasz zespół zdobył gola, ale sędzia słusznie pokazał spalonego, zas w 25 minucie Przemek Śliwiński trafił w poprzeczkę. Udało się dopiero w 34 min, ggdy po rozegraniu rzutu rożnego piłkę z bliska wepchnął Maksymilian Jończyk. Mimo sporej przewagi, na przerwe nasz zespół schodził z zaledwie jednobramkową przewagą.
Na kolejna bramke trzeba było czekać do 59 min. Bartek Wójcik dostał piłkę na prawa strone wbiegł w pole karne i widząc wychodzącego bramkarza, ładnie go przelobował. Kolejną bramke zdobył Adrian Grudzień. Zarówno on jak i Wójcik to zawodnicy rocznika 2004. 
Broń wygrała, ale cieszą tylko punkty, bo sam mecz ze strony naszych wzmocnionych rezerw nie zachwycił.


PODOBNE WPISY