Klasa A. Rezerwy zremisowały z Sokołem

BROŃ II RADOM - SOKÓŁ PRZYTYK 1:1 (1:1)
Bramki: Danzell 26 - Gołębiowski 4
Broń II: Fiałkowski - Woźniak, Drachal, Trojanowski, Kiełbasa,  Banaszkiewicz, Abrozik, Więcaszek (64 Wójcicki), Grudzień, Danzell (60 Sułecki), Machnio.
A klasowe rezerwy naszej Broni w niedzielę rozpoczynają nowy sezon. Zapraszamy na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Wynik meczu podawać będziemy również na bieżąco na naszej stronie.

Już pierwsza akcja w 4 minucie, pozwoliła gościom przeprowadzić szybką kontrę. Dawid Gołebiowski znalazł się sam na sam i trafił do siatki.
Broń dązyla do wyrównania. W 26 minucie wreszcie się udało. Po rozegraniu rzutu rożnego, na bramkę uderzał Marcin Trojanowski, piłke odbił bramkarz i dobił ją Danzell Mora.
W 42 minucie słupek uratował nasza drużynę od straty gola. Chwilę później po błędzie naszej defensywy, zawodnik Sokoła z kilku metrów nie trafił w wybornej okazji.
Druga połowa zaczęła się od dwóch świetnych interwencji Kuby Fijałkowskiego.
Obie drużyny chciały wygrać ten mecz, dążyły do zdobycia zwycięskiego gola. W 90 minucie Kacper Ambrozik w dogodnej sytuacji trafił w boczną siatkę. Ostateczne zakończyło się sprawiedliwym remisem.
"Jak się nie da wygrać, to trzeba chociaż zremisować. tym bardziej, gdy rywal jest mocny i będzie się liczyć w walce o najwyższe cele - mówił po meczu Broni II z Sokołem Przytyk, trener naszych rezerw, Konrad Tarka. Dobre spotkanie naszej młodzieży!

ZDJĘCIA TUTAJ


PODOBNE WPISY