Kolejne decyzje personalne w zespole seniorów

Wajih Bouchniba przedłużył umowę z Bronią Radom. Z zespołu poza Bartłomiejem Książkiem odejdzie jeszcze trzech zawodników. Trener Tomasz Dziubiński przyznał, że to nie były łatwe decyzje.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Bartłomiej Książek wybrał grę w innym klubie. Dziś trzej piłkarze dowiedzieli się o tym, że nie będą dalej reprezentować barw Broni Radom. Chodzi o duet Ukraińców, Anatolija Titunina oraz bramkarza Andrieja Radczenkę oraz Norberta Rdzanka. Cała trójka w opinii sztabu szkoleniowego nie spełniła pokładanych nadziei.

– Decyzję podjąłem w porozumieniu z zarządem i muszą powiedzieć, że to nie były łatwe decyzje. Niestety w piłce nożnej nie ma sentymentów – mówi trener Tomasz Dziubiński.

Jeśli chodzi o ubytki w zespole, to na razie koniec informacji, chyba, że któryś z zawodników otrzyma ofertę z innego klubu i będzie chciał odejść. Całej trójce zawodników serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i grę w barwach Broni Radom.

Trener Tomasz Dziubiński przyznał, że nowi zawodnicy również się pojawią w Broni.
– Na razie mam obronę pracy dyplomowej, potem wyjazd na turniej młodzieżowy do Głuchołazów, a potem troszkję muszę odpocząć. Na pewno będę chciał pozyskać 2-3 zawodników, napastnika, pomocnika i bramkarza, ale nowe twarze pojawią się na treningu w styczniu – mówi szkoleniowiec.

PODOBNE WPISY