Kolejny tydzień pracy rozpoczęty

Jeszcze ponad miesiąc pozostało do rozpoczęcia rundy wiosennej. W poniedziałek drużyna trenera Artura Kupca miała solidne zajęcia na boisku przy Narutowicza 9. We wtorek nasi piłkarze popracują na siłowni Fitness Platinium, w środę zagrają z Zamłyniem Radom, a w czwartek drużynę czeka niespodziewana odskocznia. W sobotę tydzień zakończony będzie kolejną grą kontrolną, z Koroną Ostrołęka. W zespole pojawił się nowy zawodnik, a w środę pojawią się kolejni.

KILKA FOTEK TUTAJ

Treningi są jeszcze ciężkie, ale jak zapewnia trener Artur Kupiec, piłkarze najgorsze mają za sobą i niebawem te obciążenia nie będą już takie duże. Trzeba zaznaczyć, że forma i wytrzymałość wypracowane zimą, dają „powera” cały rok, a nie tylko na rundę wiosenną. Latem podczas krótkiej przerwy, pewnych braków się nie nadrobi.

Piłkarze zachwalają sobie współpracę z Fitness Platinium i zameldują się tam we wtorek. W środę dryżyna o godz.17.30 zagra z Zamłyniem Radom. O sparingu napiszemy w oddzielnej informacji.
Również oddzielnie napiszemy o tym co czeka zespół w czwartek. Zdradzimy tylko, że Broń będzie miała fajną odskocznie, bo potrenuje zupełnie gdzie indziej…i odpocznie od futbolu.

Po chorobie do zajęć wrócił Marcin Grunt. We wtorek na siłowni pojawi się Maciej Załęcki. Od poniedziałku z drużyną trenuje nowy zawodnik, a w środę pojawi się Maksim Kventser i jeszcze jeden nowych gracz. O personaliach na razie nie ma senjsu pisać. Zagrają w dwóch najbliższych meczach towarzyski i o ich przyszłości w naszym klubie będzie mógł wypowiedzieć się trener. Niemniej w ostatnich dniach szkoleniowiec odbiera sporo telefonów od zawodników, którzy nie załapali się w wyższych ligach. Kadra wciąż jeszcze jest otwarta, ale dołączą tylko zawodnicy, którzy mogą być realnym wzmocnieniem.