Legia II w niedzielę podejmuje Broń

LEGIA II WARSZAWA - BROŃ RADOM
Niedziela godz. 11
stadion w Grodzisku Mazowieckim


Przed nami czwarty z rzędu wyjazdowy mecz. Nasi piłkarze w niedzielę zagrają z rezerwami mistrza Polski. Naszą drużynę czeka kolejny piekielnie ciężki mecz. Przeszłość pokazała, że Broń potrafiła wygrywać z rezerwami Legii i liczymy na dobre spotkanie i zdobycz punktową.

Ekstraklasowy zespół Legii przełożył swój mecz z Termaliką, więc nie jest wykluczone, że z szerokiej kadry ktoś zejdzie do „dwójki” i zagra przeciw Broni. Z drugiej strony, jak informuje serwis Legia.net drużyna Legii po czwartkowym meczu ze Slavią Praga otrzymała wolne i zespół spotka się na zajęciach w poniedziałek.
Trener Broni Artur Kupiec, wielokrotnie podkreślał, że nie ma co patrzeć na to jaki skład wystawi Legia. Bez względu na to kto wyjdzie na boisko, nie ma w tym klubie przypadkowych ludzi i w rezerwach gra dobrze wyszkolona, wyselekcjonowana młodzież, którą uzupełniają doświadczeni gracze jak Arkadiusz Ciach, czy Dawid Dzięgielewski.
Legia II ma za sobą dwa mecze wyjazdowe. Przegrała w Białobrzegach z Pilicą 1:3 i wygrała z Mamrami w Gizycku aż 4:0. Warto przypomnieć, że trenerem zespołu od tej rundy jest Marek Gołębiewski, niegdyś zawodnik Pilicy, potem trener Sparty Jazgarzew, czy też ostatnio współtwórca sukcesów Skry Częstochowa.

Jeśli chodzi o zespół Broni, to naszej drużynie od środowego meczu pozostaje pracować przede wszystkim nad sferą mentalną. Nasz zespół zaplanowany ma w sobotę trening i po nim będzie wiadomo więcej w jakim składzie drużyna wybiegnie w niedzielę.
W poprzednim sezonie zremisowaliśmy z Legią II w Grodzisku Mazowieckim 2:2. Wówczas również nie byliśmy faworytem, ale Broń mocno walczyła w tym pojedynku.

Prawdopodobnie Legia przeprowadzi transmisję z tego meczu, więc odpowiedni link zamieścimy wcześniej na naszej stronie. Tradycyjnie będziemy prowadzić relacje tekstową na żywo.

PODOBNE WPISY