Licytuj trening, koszulkę i gadżety Broni!

Weź udział w treningu Broni Radom, poczuj piłkarską szatnię i spędź trochę czasu z naszymi zawodnikami. Już teraz zaczynamy specjalną licytuację, w której zwycięzca będzie miał okazję wziąć udział we wspólnych zajęciach z naszymi zawodnikami. Otrzyma też koszulkę z autografami zawodników i torbę nowych gadżetów klubowych! Cały zysk z licytaacji zasili naszą zrzutkę!

Czytaj w rozwinięciu

LICYTACJA TUTAJ

Internetowa zbiórka  sympatyków  Broni nabiera rozpędu.  W ciągu  kilku dni udalo sie zgromadzić sporą sumę.  Zarząd zachęca  do kolejnych wpłat wychodząc  tym samym z ciekawą akcją, która  pozwoli  przybliżyć  fanom  jak wygląda  szatnia piłkarska  od środka ,budując  zarazem silną  więź  między  drużyną, a kibicami.

Do licytacji został bowiem zaoferowany udział  w treningu  drużyny seniorskiej. Relację z tego nietypowego treningu zamieścimy oczyiście na naszym portlu.
Zachęcamy  do udziału  w licytacji, gdyż  dochód  calkowcie przekazany bedzie na cele  opisane  w internetowej zbiórce.

Osoba  która  wygra licytacje będzie  mogla wcielic sie w rolę  piłkarza. Otrzyma również pamiątkową koszulkę i nowe gadżety klubowe.
Nagrody czekają też na osoby, które zaraz po zwycięzcy zaoferują dwie najwyższe kwoty i wpłacą je na naszą zbiórkę! Za drugie miejsce wręczymy klubową koszulkę, natomiast za 3 miejsce torbę gadżetów Broni.

Cała trójka będzie mogła uczestniczyć w strefie VIP podczas meczu Broni ze Zniczem Biała  Piska (15 września)

Licytacja treningu i gadżetów rozpoczyna się dziś na naszym facebook, a kończy w niedzielę 1 września o godz. 20. Zaczynamy od 150 złotych!

PODOBNE WPISY