BROŃ RADOM - DROGOWIEC JEDLIŃSK 4:0 (0:0)
Bramki: K. Czarnecki 65 z karnego, 70, 78, Putin 86
Broń: Młodziński - Korcz (67 Wiktor Kupiec), Grunt (81 Góźdź), Wojciech Kupiec, Dobosz, Leśniewski (60 Putin), Sala, Imiela, Więcek (60 Wicik), Nowosielski, Czarnecki.
Drogowiec: Kolecki - Michalski (55 Janiszewski), Gromski, M. Kobylarczyk, Prus (80 Rdzanek), B. Pełka (62 Bouchniba), Bojek (46 Ł. Pełka), P. Kobylarczyk, Kalbarczyk (55 Piskorz), Kubryn (72 Kraszewski), Kucharczyk.

Zapis relacji na żywo w rozwinięciu

Od godz. 18 będziemy na żywo podawać wynik i najważniejsze sytuacje.

W 11 minucie Brajan Kalbarczyk wyszedł sam na sam z Młodzinskim, uderzał z 16 metrów, ale nasz golkiper zdołał odbić piłkę
W 22 minucie przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jeden z zawodników gości strzelił głową, a Młodzinski po raz drugi popisał się świetną paradą
26- świetny strzał Czarneckiego wybronił Kolecki
29 – idealna okazja Lesniewskiego, który strzelił lewą nogą tuż nad poprzeczką
33 – Nowosielski mocno uderza z 15 metrów, Kolecki odbija przed siebie, dobra okazja Broni
W 38 min Broń miała rzut wolny pośredni na 5 metrze i nie wykorzystała tej sytuacji
43 – kolejna 100-procentowa okazja Broni, Czarnecki do Imieli i ten w ostatniej sekundzie zablokowany
Pierwsze 20 minut to wyrównany pojedynek, ale goście stworzyli sobie dwie wyśmienite okazje. Potem mecz toczył się z dużą przewagą Broni. Nassz zespół zmarnował kilka świetnych okazji.
II połowa
53 – bardzo groźny rzut rożny Drogowca, Kalbarczyk uderza głową i jeden z naszych obrońców wyręcza Młodzinskiego
55 – po kontrze Broni, uderza Dobosz, Kolecki odbija, ale dobitka też niecelna
58 – Kucharczyk z ostrego kąta z sześciu metrów strzela wprost w Młodzinskiego
64 – kany dla Broni. Igor Piskorz dotknął piłki ręką!!!
65 – Kamil Czarnecki bezbłędnie wykonał jedenastkę. 1:0
70 – Nooo i przełamał nam się Kamil Czarnecki. Ładna akcja prawą stroną. Kamil Czarnecki zamknął akcję i tylko dołożył nogę. Brawa!!!
74 – Wiktor Putin z pierwszej piłki na 15 metrze nie trafił do pustej bramki. Trudna sytuacja, śliska nawierzchnia, nie miał łatwo, ale golem pachniało
75 – Putin znowu w idealnej sytuacji….no nie może trafić
77 – Czarnecki sam na sam z bramkarzem, chciał być kolegą dograł do kolegów…i piłka odbiła się od obrońcy. To powinno być 3:0.
78 – Kamil Szybko się zrehabilitował i po zamieszaniu trafił do siatki. 3:0
87 bardza fajna, składna akcja Broni, rozmontowana defensywa i Putin trafił już tylko do pustej bramki
89 – Imiela nie trafia w dogodnej sytuacji z 5 metrów!
Koniec meczu. Baredzo dobra druga połowa. I tylko szkoda, że z Drogowcem tak dobrze nie zagraliśmy w lidze i straciliśmy punkty. Jesteśmy w ćwierćfinale!