bramka: Wojciech Kupiec 42 minuta
UKS SMS Łódź : Kołba - Kalinowski, Kucharski, Książek, Szubert - Dolewka (71 Nowak), Łucki, Biel - Rybicki, Kowalski

Broń : Młodziński - Czachór, Kupiec, Kośmicki, Kozubek - Rdzanek (46 Szyminiak), Dziubiński (72 Marczak), Sałek (83 Ubożak) - Ziętek, Ciupiński
Sędzia: Krzysztof Pawlak z Kutna.
Nasi piłkarze tuż przed godziną 14 zameldowali się na obiektrach łódzkiej Szkoły MIstrzostwa Sportowego. Z zespołem nie przyjechali Georghe Tebnoh narzekający jeszcze na uraz kolana i Noheem, który przebywa w NIgerii.

14.22 – Znamy już skład naszego zespołu. Mimo, że grać mogą Szymoniak i Ubożak, to trener postawił na lewej obronie na Darka Kozubka. Czyli szkoleniowiec postawił w 100 procentach na zwycięski skład sprzed tygodnia, który świetnie grał z Sokołem Aleksandrów.

14:26 Piłkarze obu zespołów już na rozgrzewce.

Pogoda dziś znakomita. Boisko bardzo dobrze przygotowane. Nikt nie powinien narzekać na żadne pozaboiskowe przeszkody.

Za chwilę zacznie się mecz, na trybunach stadionu SMS jest około 20 osób.

Piłkarze wychodzą już na boisko – Broń w niebieskich strojach, SMS- czarno- białych

W pierwszej połowie gospodarze będą grać pod silne słońce.

15.00- zacząl SMS

7 min. z większym animuszem grają gospodarze, nasi piłkarze próbują ataków pozycyjnych, ale już trzykrotnie zostali złapani na spalonym

wolny z 40 metrów dla Broni, nasi piłkarze non stop łapani na spalonych

13 min- wolny dla SMS, Młodziński łapie na raty

14 min- SMS tuż obok bramki- najgroźniejsza akcja gospodarzy

15 minj- wolny dla Broni z 30 m- Kozubek – po głowce łapie bramkarz

16- kontra SMS, rzut rożny dla łodzian

16- po krótko rozerganym rożnym, strzał z 18 metrów- Młodziński z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę

20 – SMS w ataku – aut blisko narożnika naszej bramki

22- kolejny róg dla SMS, bez zagrożenia

23- Sałek niedokładnie podaje w ataku, obrona SMS dobrze radzi sobie z naszymi próbami ataków

24- żółta kartka dla Kalinowskiego z SMS, wolny z połowy boiska , trochę zamieszania na polu karnym gospodarzy, ale bez zagrożenia bramki

27- SMS znów pod naszą bramką, trzy kolejne auty istrzał daleko od bramki Broni,

29 – próby naszcyh ataków nie kończą sie strzałami, na razie najbliżsi zdobycia gola byliśmy po zagraniu obriońcy gospodarzy

32- po dośrodkowaniu Kozubka bramkarz wypuścił piłkę z rąk, niestety Ziętek nie doszedł do piłki

33- dwa auty dla Broni prawie z narożnika boiska – znów bez zgarożenia bramce. Nie możemy znaleźc sposobu na młodych piłkarzy z Łodzi.

35- wolny z boku pola karnego dla Broni – strzał Ciupińskiego z pola karnego zablokowany przez obrońców

36- wolny dla Broni- dośrodkowuje Kozubek, Sałek próbuje przewrotką, bez skutku

37- tym razem SMS- wysoko nad baszą bramką

39 – aut dla Broni, po aucie rzut rożny – dośrodkowuje Kozubek, sędzia odgwizduje faul na bramkarzu

41- kontra SMs przerwana przez naszą obronę

42- prostopadłe podanie do Ciupińskiego- wybija bramkarz

42- wolny dla Broni z narożnika pola karnego – Kozubek

42- GOOOL- Kozubek strzelał z wolnego, piłka minęła bramkarza i Wojtek Kupiec głową z najblizszej odległości

44- znów szansa dla Broni, ale Ziętek niedokładne podaje w pole karne

45- Kozubek przecina bardzo groźne dośrodkowanie

45+1- grożny strzał SMS, piłka po koźle nad bramką Młodzińskiego

45+2- koniec pierwszej połowy

Pierwsza płowa bardzo ciężka dla naszej drużyny- młodzi piłkarze SMS, grającvy bez kilku podstawpwych zawodników, grają bez respektu- z wysokim kryciem i próbami ataków. Dobrze, że zdobyliśmy gola, w drugiej połowie Paweł Młodziński bedzie miał przeciw sobie nie tylko zawodników rywala, ale też silne słońce.

W przerwie nastąpi zmiana w naszym zespole- za Rdzanka wejdzie Szymoniak, Darek Kozubek przejdzie do pomocy

Zmiana także u gospodarzy

g.16.03- zaczyna Broń

46- łodzianie bardzo ambitnie walczą o każdą piłkę, wolny dla Broni

48- trochę zamieszania pod naszą bramką, ale obrona wyjaśnia sytuację.

51- wolny dla SMs z 40 metrów, kontra Broni- Ciupiński 6 mterów przed bramką..spalony

54- wolny dla SMs z 30 metrów – dwie główki Kosmickiego, kontra Broni- Ziętek strzela wysoko nad bramką

57- róg dla SMs, strzał głową daleko od bramki

58- wolny  dla Broni z polowy boiska- Szymoniak dosrodkowuje przed bramkę- Ciupiński głową tuż nad bramką- to była najlepsza okazja Broni w tej połowie

60 minuta czerwona kratka dla Kucharskiego za faul na Ciupińskim, wychodzącym na czystą pozycję. Wolny dla Broni- Jamróz wysoko nad bramką. Przez pół godzny gramy w przewadze jednego zawodnika

63- Broń ma przewagę, rozbija próby ataków i czeka na kontrę. Przydałaby się druga bramka. Czachór sponiewierany przez zawodnika gospodarzy- już wstał, faulujący nadal na murawie.

65- druga zmiana w SMS

68- Wojtek Kupiec przerywa groźne podanie w polu karnym

69- wolny dla SMS- 35 metr – Czachór wyjaśnia. Trochę niefrasobliwości w grze naszych

70- SMS w dziesięciu atakuje – strzał w czystej sytuacji z 12 metrów nad bramką Młodzińskiego- bardzo groźne ostrzeżenie, mecz jeszcze nie jest wygrany

71- trzecia zmiana w SMS – Nowak za Dolewkę.

72- Marczak za Dziubińskiego – zmiana w Broni

74- zablokowany strzał Ciupińskiego

75- świetne dośrodkowanie Marczaka do Jamroza, zablokowany strzał, róg dla Broni z którego nic nie wyniknęło