Mecz Pucharu Polski w Wielogórze

STRAŻAK WIELOGÓRA - BROŃ RADOM 1:11 (0:8).
Bramki: Kolecki 52 z karnego - Czarnecki 1, 84, 87, Sałek 6, 25, Książek 29, 34, 43, Gilewski 40, Leśniewski 45 z karnego, 80.
Broń: Młodzinski (46 Bochniewski) - Nogaj, Kumoch, Zieliński, Wicik, Leśniewski, Gilewski (46 Bojek), Sałek, Sobolewski (46 Więcek),Czarnecki, Książek (46 Oziewicz).
Niecodziennym zwycięstwem w meczu pucharowym popisali się nasi piłkarze. Wynik mógł być jeszcze wyższy, bo w drugiej połowie piłka przez ponad pół godziny nie chciała wpaść do siatki. Po tym zwycięstwie nasz zespół awansowa do ćwierćfinału Mirax Pucharu Polski.

FOTOGALERIA TUTAJ
Zdjęcia "Stadionowy Wędrowca" TUTAJ

Samo spotkanie było bardzo jednostronne. Już w 36 sekundzie Kamil Czarnecki otworzył wynik meczu, a w 6 minucie Damian Sałek popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów. Kolejne gole wpadały jeden po drugim. Bramkarz Strażaka, próbował, dwoił się i troił, ale tylko dwa strzały obronił przed przerwą.
Druga połowa zaczęła się od rzutu karnego dla gospodarzy. Zmniejszyli oni rozmiary porażki. Co ciekawe mimo kilku świetnych sytuacji i ogromnej nonszalancji Broń nie potrafiła zdobyć gola do 80 minuty. Żartowano nawet, że Strażak wygra drugą połowę. Ostatecznie jeszcze dwukrotnie Kamil Czarnecki trafił i raz Dominik Leśniewski.

W ćwierćfinale znaleźli się też: Oskar Przysucha, Szydłowianka Szydłowiec, Gryf Policzna, Sadownik Błędów, Drogowiec Jedlińsk, Chojniak Wieniawa i zwycięzca meczu Centrum Radom – Proch Pionki.

PODOBNE WPISY