Młodzież Broni wygrywa

BROŃ 93 RADOM - KS Potworów (L0) 4:4
BROŃ 94 RADOM - Pilica Nowe Miasto ( A klasa lider gr.II)
3:2
Dobra gra juniorów starszych naszego klubu. Trener Tomasz Dziubiński mógł być zadowolony z gry piłkarzy Broni. Kilku piłkarzy swoją grą pokazuje, że chcą walczyć o miejsce w ... seniorach radomskiej Broni.
BROŃ 95 RADOM - Strażak Wielogóra 4:0 (1:0)

Wysokie zwycięstwo odnotowali podopieczni trenera Dariusza Różańskiego. Należy nadmienić, że trener miał do dyspozycji tylko 13 zawodników. Cieszy gra w defensywie i gra na zero w obronie.
BROŃ 96 - 97 RADOM - Kraska Jasieniec 2:2 (1:1)
Jak podaje bron96radom.futbolowo.pl/index.php młodzi futboliści Broni rozegrali czwartą grę kontrolną w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Do Radomia zagościła ekipa seniorska z Jasieńca tamtejsza Kraska. Po wyrównanym spotkaniu mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gra drużyny z Plant mogła się podobać, ponieważ "Broniarze" zagrali dojrzale i dominowali na boisku. Zwycięstwo wisiało w powietrzu, jednak piłka do bramki gości nie chciała wpaść, lub na drodze stawał świetnie dysponowany golkiper Kraski.
Orlik 98 Radom - BROŃ 98 RADOM 2:7 (0:5)
Wysoko i jak najbardziej zasłużenie wygrali piłkarze Broni. Należy podkreślić, że ich przeciwnik gra w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Piłkarze Orlika Radom trenera Ireneusza Jastrzębskiego bramki strzelili jak piłkarze Roberta Rogali bardzo się rozluźnili. Broniarze całkowicie dominowali przez cały mecz.Trener Rogala miał do dyspozycji 16 piłkarzy.PODOBNE WPISY