Młodzież Broni wygrywa

Dziś grała nasza młodzież. Przyszłość radomskiej Broni w rozgrywkach radzi sobie bardzo dobrze. Liga sezonu 2010/11 powoli się kończy. Duże szanse na awans do MLT mają piłkarze Jacka Krakowiaka i Konrada Główki. Jutro w siedzibie ROZPN odbędzie się losowanie meczów barażowych. Trzymamy kciuki ! Wyniki dzisiejszych spotkań :

Jaguar Wolanów – Broń Radom 1:3

Wiktor Kupiec strzelec dwóch goli oraz Bartosz Kozicki kapitan rocznika 1997 zostali wyróżnieni przez swojego trenera Jacka Krakowiaka. Teraz zespół czekają dwa mecze barażowe z Orlikiem Radom. Drużyna musi zrobić wszystko aby awansować do MLT.

Broń Radom – Wulkan Zakrzew 7:0

Wygraliśmy wysoko i przekonywująco powiedział trener rocznika 1998 Robert Rogala. Jego zespół zajął trzecie miejsce w swojej grupie. Był to ostatni mecz sezonu 2010/11.

Polonia Iłża – Broń Radom mecz 13 czerwca

Na prośbę gospodarzy mecz przełożony na 13 czerwca. Sebastian Starobrat trener rocznika 1999 w najbliższy weekend wyjeżdza, ze swoją drużyną na międzynarodowy turniej do Krakowa. Cracovia Cup 2011 to silnie obsadzony turniej gdzie obok krakowskich zespołów Wisły, Cracovii, Hutnika, AP 21 zagra Arka Gdynia oraz zespoły z Ukrainy i Słowacji.

Orlik Radom – Broń 2000 Radom 5:1

Nasz zespół przegrał zdecydowanie za wysoko. Mimo, że nasi piłkarze są rok młodsi od swoich rywali grali bardzo odważnie. Bramki tracone przez Broniarzy były spowodowane słabszymi warunkami fizycznymi. Bramkarz Orlika kilkakrotnie ratował swój zespół od utraty bramki. Należy podkreślić wielki kolektyw w zespole trenera Marcina Krzoska. Trener ogłasza nabór uzupełniający. Numer kontaktowy 607288752. Sensacja w tej grupie ostatni zespół w tabeli Jaguar Wolanów wygrał z liderem Juniorem Radom 4:3. Był to ostatni mecz sezonu 2010/11.