Młodzieżowy weekend

Kibice Broni będą mieli okazję spędzić niemal cały dzień oglądając mecze piłkarzy naszego klubu różnych kategorii wiekowych. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o 11.00, ostatnie o 19.00. W niedzielę do gry o ligowe punkty wraca rocznik 1997. Dwie najstarsze drużyny wyjeżdżają na trudne mecze z Legią Warszawa.


Sobota, godz.11.00: Broń 98- Wilga Garwolin
– Drużyna Roberta Rogali będzie szukała pierwszych punktów w lidze mazowieckiej. Wilga wygrała 2:0 swój pierwszy mecz z Junakiem Warszawa.

Sobota, godz.13.00: Broń 99- Unia Warszawa
– Z Unią Warszawa rywalizowali zawodnicy rocznika 1995, teraz czas na młodszych kolegów. Dla Broni grającej drugi mecz z rzędu u siebie będzie to okazja do zdobycia kolejnych punktów. Unia pierwszy mecz przegrała 1:7 z Agrykolą.

Sobota, godz.19.00: Broń 2000- Orzeł Wierzbica
– Tuż po zakończeniu meczu seniorów, na sztuczne boisko wybiegną zawodnicy rocznika 2000, którzy zmierzą się z Orłem Wierzbica. Jeśli ktoś będzie czuł niedosyt emocji po meczu pierwszej drużyny– zapraszamy na pojedynek młodych zawodników.

Niedziela, godz. 11.00: Broń 97- Akcja Jastrzębia – Po sezonie przerwy do rywalizacji o ligowe punkty powraca drużyna rocznika 1997. Została rozwiązana po niepowodzeniu w barażach o ligę mazowiecką, wznowiła treningi zimą, ale nie otrzymała pozwolenia na grę wiosną w lidze jako drużyna nieklasyfikowana. Teraz wraca- w składzie drużyny trenera Konrada Główki znaleźli się piłkarze, którzy ostatnio grali w drużynie rocznika 1996, zawodnicy, którzy po przerwie powrócili do drużyny oraz pojawiły się nowe osoby. Celem jest awans do ligi mazowieckiej.

Dwie najstarsze drużyny juniorów wyjeżdżają na trudne mecze ligowe do Legii Warszawa.
W sobotę Broń 1996, lider tabeli z kompletem punktów po trzech kolejkach zmierzy się z głównym faworytem do zwycięstwa w lidze. W minionym sezonie Legia deklasowała rywali- z naszą drużyną wygrała 7:0 i 10:3 i wcale nie były to najwyższe zwycięstwa, a wyniki dwucyfrowe zdarzały się dość często. Legioniści dopiero wkraczają do rywalizacji. Wcześniej przebywali na obozach i turniejach, w których rywalizowali m.in. z Juventusem Turyn czy Villareal. To będzie bardzo trudny mecz dla naszej drużyny.

Dzień później juniorzy starsi (94/95) także będą stawiać czoła Legii. Drużyna z Warszawy ma „porachunki” z naszymi juniorami za ostatnią kolejkę sezonu, gdzie przegrana Legii’95 2:3 w Radomiu pozbawiła ją tytułu mistrzowskiego. Legioniści w lidze pokonali warszawskie drużyny: Varsovię i SEMP-a, ale przegrali 0:1 z Beniaminkiem Radom. Liczymy, że i nasza drużyna jest w stanie wywieźć punkty z Łazienkowskiej. Możliwe, że naprzeciw Broni stanie jej niedawny kapitan- Bartek Kalinkowski, grający obecnie w Legii

PODOBNE WPISY