Mnóstwo turniejów z udziałem Broni

To będzie bardzo bogaty weekend dla naszych młodych piłkarzy. Od rocznika 2004 do 2009 nasze zespoły uczestniczyć będą w turniejach halowych. Ciekawie będzie przede wszystkim w Kozienicach gdzie rozegrany zostanie prestiżowy Memoriał Władysława Kramczyka. Z kolei rocznik 2009 organizuje turniej "Radomirek" gdzie będzie bardzo dużo grania przez dwa dni.

Rocznik 2004
W sobotę nasza drużyna zagra w XIX Turnieju Mikołajkowym w Pionkach. Podopieczni trenera Roberta Rogali i Krzysztofa Banaszkiewicza w fazie grupowej zagrają z Prochem Pionki A, MGKS Drzewica B, Mogielanką Mogielnica i Energią Kozienice.

Rocznik 2005
Zespół trenera Krzysztofa Banaszkiewicza w sobotę weźmie udział w turnieju halowym w PG 13 w Radomiu. Nasza młodzież w fazie grupowej zagra z Mazowszem Grójec, Pogonią Siedlce, Granatem Skarżysko Kaminna, Drogowcem Jedlińsk i AS Radomiak. „Większość treningów mieliśmy do tej pory na dworze, a w hali trenowaliśmy tylko raz. Niemniej startujemy w turnieju, aby dobrze się bawić i miło spędzić czas” – mówi trener Krzysztof Banaszkiewicz.

Rocznik 2007
W Kozienicach w sobotę odbędzie się VI Memoriał Władysława Kramczyka. Corocznie jest to duży, prestiżowy turniej upamiętniający osobę byłego prezesa Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W przeszłości już raz Broń zdołała wygrać memoriał. Tym razem nasz zespół trafił do grupy z AS Radomiak, Zniczem Pruszków, Beniaminkiem Radom i Młodzikiem Radom. Początek imprezy o godz. 10.

Rocznik 2008
Drużyna trenerów Marcina Trojanowskiego i Daniela Grymuły weźmie udział w w niedzielę w turnieju halowym „Orlik Cup”. Impreza odbędzie się w PG 13 w Radomiu, ul. 25 czerwca 79.

Rocznik 2009
Trener Irenusz Gorczyca przy współudziale rodziców organizuje dwudniowy turniej w ZSO nr 4, przy ul. Osiedlowej. Zagrają drużyny Broni, Beniaminka Radom, Centrum Radom, Jedlnia Dzieciom, SP Radomiak. Każdy klub wystawi dwie drużyny, meczów będzie bardzo dużo, aby każde dziecko miało okazję sporo pograć.

 

PODOBNE WPISY