Nasi wracają do zdrowia

Arturowi Kupcowi trenerowi Broni Radom powoli wraca humor. Czterech zawodników, którzy ostatnio nie trenowali ze względu na kontuzje, od wczoraj trenuje z zespołem. 
źródło: Echodnia.eu
Mecze sparingowe na zlodowaciałej i zaśnieżonej płycie nie wszystkim wyszły na zdrowie, co mocno martwiło szkole-niowca zespołu z Plant. Kontuzje odnieśli Piotr Cichawa, Cezary Zieliński, Wojciech Kupiec oraz nowy nabytek radomskiej Broni, Dariusz Kozubek. Wszyscy od wczoraj trenują z drużyną. Jedynie Wojciech Kupiec trenuje luźniej, ale do pełni sił powi-nien dojść pod koniec tygodnia. Pociechą jest również fakt, że wspomniany Kozubek jest już po konsultacji lekarskiej i nie ma przeciwwskazań, aby zaczął trenować równie intensywnie jak pozostali.

Do końca lutego kadra Broni powinna być zamknięta. Ostatnie decyzje personalne zapadną po sobotnim meczu sparingowym z Granatem Skarżysko Kamienna. Nikt nowy już się raczej nie pojawi w drużynie, ale zespół liczy obecnie 24 zawodników i niewykluczone, że jeszcze z kogoś trener Kupiec zrezygnuje.

– Mam jeszcze trochę czasu na przemyślenia. Prawdopodobnie ktoś odejdzie, ale nie będzie to Daniel Grymuła, o którym ostatnio tak wiele się mówiło, że może nas opuścić – mówi trener Broni.

PODOBNE WPISY