Nie ta paka dla Jedynaka

BROŃ RADOM - KS WARKA 3:0 (2:0)
1:0 Jamróz 17 z karnego, 2:0 Kozubek 28, 3:0 Marczak 85.

Broń: Molęda (46 Młodziński) - Noheem (46 Rusin), Czachór (68 Jaśkiewicz), Kupiec, Ubożak (77 Bartosiak) - Jamróz, (68 Wojciechowski) Dziubiński (46 Sałek), Kourou, (65 Pawelec) Kozubek (68 Chudziński) - Ziętek (68 Teboh), Jedynak (65 Marczak).

Nic nadzwyczajnego w pojedynku z wiceliderem klasy okręgowej nie pokazała nasza drużyna. Cieszy wygrana i fakt, że coraz częściej szanse gry w seniorskim zespole dostają juniorzy i tak jak w przypadku Michała Marczaka, wykorzystują tą szansę. Wyjaśniła się sprawa Sławomira Jedynaka.

FOTOGALERIA Z MECZU

Był to dość jednostronny pojedynek w którym goście ograniczali się głównie do rozbijania ataków naszego zespołu. W całym spotkaniu Warka oddała jeden strzał (60 min) na naszą bramkę. Ale z drugiej strony bardzo dobrze spisywał się bramkarza warecki i defensywa tej drużyny, gdyż Broń też nie stworzyła sobie dużej liczby podbramkowych sytuacji.

Pierwszy gol padł po rzucie karnym wykonywanym przez Łukasza Jamroza. W pole karne z piłką wbiegał Łukasz Ubożak i padł cięty przez obrońców Warki.

W 28 minucie Broń podwyższyła wynik. Dariusz Kozubek z rzutu wolnego dośrodkowywał piłkę w pole karne. Zasłonięty bramkarz gości nie zdołał zareagować i piłka wpadła do bramki. 

Jeszcze przed przerwą Darek Kozubek miał okazje, aby zdobyć kolejnego gola.

W drugiej połowie z biegiem czasu na boisku zaczęło się pojawiać coraz więcej młodzieżowców i juniorów Broni, ale mimo to nasz zespół wciąz przeważał. Dobrą okazję miał między innymi Arek Chudziński, ale piłke przeszła nad poprzeczką.

Trzeci gol to bardzo ładna akcja Teboha i Chudzińskiego, którą celnym strzałem z bliska wykończył Marczak.

Z nowych zawodników bardzo dobrze wypadli Czachór i Noheem. Nieco słabiej Senegalczyk Kourou. Zupełnie niewidoczny na placu gry był napastnik ze Stąporkowa, Sławomir Jedynak i trener Kupiec, zdecydował, że wiosną nie będzie on reprezentował Broni. Prawdopodobnie testowani będą inni napastnicy w naszym zespole.
W środę o godzinie 16 nasza drużyna zmierzy się z Juventą Starachowice.

Zdjęcia niebawem,