Nowy sezon czas zacząć

HURAGAN WOŁOMIN - BROŃ RADOM
Sobota godz. 15
Po kilkutygodniowej przerwie w sobotnie popołudnie nasi piłkarze powrócą na ligowe boiska. Przed nami nowy sezon 2013/14. Zupełnie inny niż poprzednie. Będzie 20 zespołów, sporo nowych piłkarzy.
W SOBOTĘ NA NASZYM PORTALU RELACJA NA ŻYWO
.

Zespół Huragany to tegoroczny beniaminek. Szkoleniowcem tej drużyny jest Sergiusz Wiechowski, który w poprzednim sezonie rywalizował z Bronią w roli trenera GKP Targówek, a potem Mazura Karczew. Jego nowy klub z Hubertem Kosimem, Grzegorzem Krystosiakiem, czy Michałem Kopciem wydaje się być solidną ekipą.

Jak na ich tle wypadnie Broń? Sami jesteśmy ciekawi,bo w meczach kontrolnych nasza drużyna popadala w skrajnosci. Od rewelacyjnych występów do bardzo słabych. Teraz czas na eksperymenty już się skończył. Wierzymy, że piłkarze są w stanie z Wołomina przywieźć komplet punktów.

Na razie kadrowych kłopotów nie brakuje. Na staw skokowy narzeka Ajibola Oshikoya. Nie dotarł jeszcze do klubu certyfikat bramkarza Kevina McMullena, choć był wysłany przez amerykańską federację dwa tygodnie temu. Jeszcze nie został potwierdzony do gry Paweł Ankurowski, bo zgody na jego przejście nie wyraża Orzeł Wierzbica. natomiast Kacper Rak w sobotę w Niemczech zagra jeszcze jeden mecz kontrolny i od niego zależeć będzie czy wróci do Broni.

Od godz. 15 na żywo będziemy relacjonować to co dzieje się na obiekcie Huraganu Wołomin

PODOBNE WPISY