O rywalu. Ursus Warszawa

W najbliższą środę Broń zagra mecz ligowy z Ursusem Warszawa. Szerszą zapowiedź już wkrótce zamieścimy na naszej stronie. Dziś natomiast przybliżamy drużynę naszego najbliższego przeciwnika. W ekipie "Traktorków" zimą nie doszło do zbyt wielu zmian i chyba właśnie to jest największym atutem zespołu.

Jak donosi portal DumaStolicy.pl zimą z Ursusa nikt nie ubył. Doszedł bramkarz i doszło dwóch zawodników z wyższej ligi, którzy nie mieli szans na gry. Do druzyny doszli: Damian Krzyżewski (bramkarz, 11 m., ze Startu Otwock (III liga)),  Maciej Ofmański (obrońca, 0 m., z Rakowa Częstochowa (II liga) i Mateusz Baranowski (obrońca, 0 m., ze Znicza Pruszków (II liga).
W przypadku Baranowskiego ta zmiana wyszła na dobre, bo już pierwszy mecz pokazał, że ma duży potencjał.

Ursus zagrał 14 meczów towarzyskich, 6 wygrał: 2:0 z Błękitnymi Raciąż (III liga), 7:0 z MKS-em Ciechanów (IV liga), 2:1 z Unią Warszawa (liga okręgowa), 1:0 z Pelikanem Łowicz (III liga), 1:0 z SEMP-em Warszawa i 2:1 z Drukarzem Warszawa (IV liga); 3 zremisował: 1:1 z Dolcanem Ząbki (I liga, mecz trwał 45 minut), 1:1 z Wilgą Garwolin (IV liga), i 0:0 z KS Konstancin (IV liga); przegrał pięć: 1:0 z Polonią Warszawa (III liga), 2:0 z Legionovią Legionowo (II liga), 1:0 z Ożarowianką Ożarów (IV liga), 3:0 z Pogonią Siedlce (I liga, mecz trwał 45 minut) i 3:0 ze Zniczem Pruszków (II liga). Tydzień przed ligą Ursus zagrał z Polonią Warszawa. Przegrał 0:1, a gola strzelił z rzutu wolnego Mariusz Marczak.

Mecz z Traktorkami już w śroidę o godz. 18, a szersza zapowiedź już niebawem.


PODOBNE WPISY